خرید و فروش الماس سیاه

0
1

با سلام
الماس سیاه 146 قیراط جهت معامله( بطور ضمانت) پیشنهاد شده است و شناسنامه آن نیز در اختیار داریم. خواهشمندیم با مشاهده تصویر و شناسنامه الماس بفرمایید که آیا معتبر است؟ در صورت معتبر بودن خواهان فروش به صورت قانونی هستیم.

  • مسلم 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
0

سلام این شناسنامه به احتمال خیلی زیاد جعلی هست. شما وقتی بخواین وارد سایتی که گفته شده برین میبینید سایت قطع هست.
از اون جالب تر وقتی اطلاعات whois وبسایت رو میخواستم بگیرین میبینید اساسا همچین دامنه سایتی ثبت نشده توسط کسی.
مورد بعدی اینکه وقتی QR رو بزنید آدم انتظار داره آدرس سایت رو بیاره یا مشخصات شناسنامه در سرور سایت رو. درصورتی که بجاش ، مشخصات شناسنامه رو ناشیانه QR کردن.
هیچ شماره یا ایمیلی حداقل روی جلد شناسنامه وجود نداره. اون امضا ها هم احتمالا مال دو تا بدبخت رو چسبوندن. طرف هم عین عقده ای ها اسم مالک رو نوشته اول شناسنامه.

اما نکته های علمی جالب این شناسنامه الماس سیاه!
GIA اساسا برای سرتیفیکیت های الماس سیاه رنگ و پاکی رو درجه بندی نمیکنه. معمولا رنگشون چون تن رنگ و اشباعیش تنوع قابل توجهی نداره کلا رنگ رو میگن Fancy black . فقط به نوع توزیع رنگ در الماس باید توجه شه که مثلا برای توزیع یکنواخت جلو اون مینویسن even.
الماس های سیاه مملو از اینکلوژن (درونگیر) و درواقع اوپک هستند! سولفید ها و گرافیت و کانی های دیگه مثل پیریت و هماتیت از اینکلوژنهای رایج در اون هستند. حالا این بشر شناسنامه رو زده internally flawless یعنی از درون بدون عیب و نقص و عاری از اینکلوژنهایی که بتونیم حتی با لوپ ببینیم!
در قسمت کامنت نوشته none . یعنی از اون الماس های سفید ناپاک بهسازی شده با روش دمای بالا/فشار پایین نبوده و به اون روش سیاه نشده (در اون حالت باز هم ناپاکه)

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.