ضمانت اصالت جواهرات

افتخار و اعتبار سایت سنگ شناس بر مبنای اصل بودن سنگهای قیمتی و جواهری است. ما کلیه فاکتورهایی اساسی گوهر نظیر چهار اصل قیراط، پاکی، تراش و رنگ را در توضیحات محصولات بخصوص گوهرهای ارزشمند ذکر میکنیم. از نظر ظاهری رنگ یک سنگ قیمتی در ارزش گذاری آن بسیار مهم است بنابراین کلیه تصاویر محصولات گوهر سنگها و جواهرات بدون هیچ گونه افکت و یا تغییر رنگ بوده و فقط زیر نور سفید تابیده شده به سنگ میباشند. هر آنچه را سفاش میدهید در واقعیت به دست شما خواهد رسید.

کیفیت صفحه نمایش گوشی شما در هر آنچه که میبینید تاثیر دارد! حتما با صفحه نمایش دیگر نیز رنگ سنگ را بررسی کنید و در صورت لزوم از ما بخواهید تا ویدئو آن گوهر را برای شما در صفحه محصول قرار دهیم!

بهتر است گوهرهای قیمتی را با شناسنامه خریداری نمایید

خرید سنگهای جواهری و قیمتی بدون شناسنامه معتبر کاری اشتباه است. ما در سایت سنگ شناس بیشتر سنگهای گرانبها بالایی 1 میلیون تومان اغلب با شناسنامه معتبر به فروش می گذاریم. با این حال همانند خیلی از فروشگاه ها ممکن است گوهری شناسنامه نداشته باشد.

بررسی اولیه و سطحی اصالت گوهر در سایت سنگ شناس با تعیین وزن مخصوص گوهر و سپس بررسی میکروسکوپی و دیگر ابزارها بررسی میشود. شما میتوانید در مورد سنگهای گرانبها در قسمت یادداشت خرید از ما درخواست صدور شناسنامه دقیق گوهر را داشته باشید و گوهر خریداری شده شما فقط در صورتی ارسال میشود که آزمایشگاه گوهرشناسی نیز اطلاعات درج شده در صفحه محصول را تایید نماید. حدود صدور شناسنامه حدود یک هفته تا ده روز زمان برده و برای هر گوهر هزینه 600 هزارتومان اخذ میشود. این شناسنامه از طرف موسسه AGSI در کرج صادر خواهد شد.

شناسنامه های سنگهای قیمتی در سایت سنگ شناس به چه صورت هستند؟

سنگهای قیمتی شناسنامه دار در وبسایت سنگ شناس دو نوع هستند:

  1.  شناسنامه صادر شده از موسسه گوهر شناسی داخلی (AGSI و ..)
  2.  شناسنامه های خارجی و بین المللی

هم ما و هم مشتری موظف هستیم بارکد شناسنامه گوهرسنگ را چه به صورت آنلاین و چه با تماس با مرکز صادر کننده استعلام بگریم و اطلاعات مندرج در صفحه محصول را با اطلاعات روی شناسنامه مقایسه و بررسی کنیم.

اگر مشتری محصول خریداری شده با گواهی صادره از گوهر شناسی داخلی را در آزمایشگاه معتبر دیگر تست و نتیجه را مغایر با اطلاعات نوشته شده روی شناسنامه دید، پس از بررسی و تایید تخلف توسط کارشناسان رسمی میتواند آن را مرجوع کند. بدیهی است در مورد شناسنامه های بین المللی از آنجایی که اغلب سنگها به صورت پلمپ میباشند، مرکز صادر کننده شناسنامه مورد نظر مسئولیت این اطلاعات را دارد. با این حال وظیفه ما این است که پس از بررسی این محصول را پس گرفته و هزینه آن را طی روال ذکر شده در قسمت گارانتی بازگشت به مشتری واریز نماییم.