گارانتی تعویض و مرجوع

افتخار ما به اعتماد شماست. محصولات سنگ شناس با قیمت واقعی و فاکتور معتبر ارائه میشود و هدف آن جلب رضایت مشتری است. اطلاعات محصول مطابق با بررسی متخصصان گوهر شناس میباشد. بنابراین ما موظف و متعهد به پاسخ گویی در قبال محصول ارائه شده به مشتری هستیم. ما می دانیم که خرید آنلاین ویژگی های خاص خود را دارد و حتی با بهترین عکاسی ممکن است به علت تفاوت کیفیت صفحه نمایش مشتری اعم از lcd یا led ، رنگ سنگها اندکی متفاوت جلوه دهند.

از آنجایی که تمامی محصولات سایت سنگ شناس دارای ضمانت تعویض و بازگشت وجه (در حساب ارائه شده توسط مشتری) و مرجوع کردن هستند. چنانچه مشتری از محصول خود ناراضی بود میتواند حداکثر تا 72 ساعت جهت تعویض یا مرجوع کردن آن با ما تماس گرفته و پس از بررسی توسط پشتیبانی، محصول را به کد پستی مندرج در قسمت ارتباط با ما ارسال نماید. 

ما اصالت محصولات را گارانتی مادام العمر می‌کنیم!

این گارانتی فقط برای اصالت محصول است. چنانچه مشتری سنگ خود را در هر زمانی به یک آزمایشگاه گوهرشناسی معتبر برده و آن آزمایشگاه ادعای خلاف اطلاعات درج شده در محصول ما را ارائه دهد وظیفه ما است که این محصول را پس از بررسی کارشناسان و تعیین درستی این ادعا پس گرفته و هزینه را به مشتری واریز نماییم.

ما محصولات را با قیمتی منصفانه قرار داده ایم و اگر فکر میکنید فروشگاه معتبر دیگری همان محصول را عینا با قیمتی کمتر از ما قرار داده است میتوانید با تماس با ما و بررسی کارشناسان از صحت این موضوع، محصول را عودت کنید.

  • تذکر1: برای مرجوع کردن کالا میبایست حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان تحویل گرفتن بسته توسط مشتری انجام گیرد.
  • تذکر 2: هزینه ارسال پستی و هزینه خرید محصول مرجوع شده بعد از دریافت محصول توسط ما به مشتری پس داده شده و طی دریافت شماره کارت به حساب مشتری واریز میگردد.
  • تذکر 3:”سنگ شناس” محصولات خود را همانطور که در سایت نمایش داده شده ارائه میکند. ما بهترین بسته بندی و با بیمه شرکت پست کالا را ارسال میکنیم. بسته پستی را فقط در صورتی که کارتن آن از طرف شرکت پست، سالم باشد تحویل بگیرید. این بدین معنی است که سنگ یا جواهر مرجوع شده جهت تعویض یا پس داده شده میبایستی عینا همان محصول ارائه شده باشد که توسط کارشناسان ما بررسی شده است.هر گونه خش، شکستگی یا ترک و .. بر عهده مشتری بوده و فقط در صورت بررسی متخصصان ما مبنی بر این شواهد محصول به مشتری بازپس داده میشود.