سنگ های ماه تولد خرداد

سنگ ماه تولد خرداد

مروارید مهترین سنگ ماه تولد خرداد است. همچنین سنگ های مون استون(سنگ ماه تولد)، یاقوت سفید، سیترین، الکساندریت، کریزوپراس، چشم ببر و زمرد نیز متعلق به متولدین خرداد می باشند. هریک از این سنگ ها دارای ویژگی هایی است که انرژی آنها با ستاره ماه تولد خرداد کاملا سازگاری داشته و باعث هماهنگی بخت و اقبال و تعادل بدنی در زندگی آنها می شود. در ادامه به توضیح خصوصیات سنگ ماه تولد خرداد و طالع بینی آنها می پردازیم.

مروارید سنگ ماه تولد خرداد

مروارید سنگ ماه تولد خرداد

هر صدف دو کفه ای قادر به تولید مروارید است اما مروارید آن دسته از دو کفه ای ها با ارزش است که درون کفه شان درخشان و مرواریدسان است. دو کفه ای های گروه pinctada که در آب دریا زندگی می کنند، مرواریدهای با ارزش تولید می کنند. نحوه شکل گرفتن مروارید در درون صدف بدین صورت است که هنگامیکه یک شی خارجی وارد صدف می شود، صدف برای دفاع از خود و کم کردن آزار شیء خارجی شروع به پیچیدن پوسته ای به دور آن می کند. این پوسته درخشان همان مروارید است. جنس پوسته از آراگونیت است. آراگونیت همان سنگی است که ما به آن مرمر می گوییم.

مروارید از خلیج فارس، بعضی از رودخانه های اروپا، آمریکا، خلیج منار در هند، دریای سرخ و ساحل استرالیا صید میشود. مروارید به رنگ های زرد، سرخ، آبی، سبز، سفید و سیاه وجود دارد، مروارید سیاه از سواحل مکزیک صید می شود. در زبان پهلوی به آن مرواریت و در یونانی مارگاریت می گویند که این دو کلمه از یک ریشه اند. درخشندگی مروارید، بر اساس نوع آب دریا یا اقیانوسی که در آن رشد یا پروش یافته، متفاوت است.چنانچه مرواریدی مدت زمان بیش از نیاز در صدف بماند، شکل کروی بودن مروارید از دست میرود و به این نمونه “مروارید بی تناسب”، می نامند. مروارید مصنوعی نیز ساخته شده است اما مروارید اصل، پوسته پوسته می شود.

نیروهای درمانی مروارید برای ماه خرداد

مروارید درون صدف

تشکیل مروارید را می توان به تکامل خود تشبیه کرد؛ یعنی کوششی که برای ارتقای درونی خود انجام می دهیم و با وجود فروتنی و ستم دیدگی، می شود از کمالات و زیبایی های بی نظیر مروارید بهره ببریم. با تغییر الگوهای ذهنی و احساسی، می توانیم از نقطه نظر درونی آزاد شده و خود را تغییر داده، تکامل یافته و زیبا گردیم. مروارید، انرژی های منفی شخص استفاده کننده را به خود می گیرد، و آن را بازتاب می کند. ممکن است فکر کنید این قضیه دردناک بنظر می رسد، ولی در حقیقت، هنگامی که شخص دارای مروارید، در مقابله با خود درونی، به کمک احتیاج دارد، مروارید به او یاری می رساند.

از نظر انرژی و قدرت مروارید هایی که بصورت کاملا طبیعی در دریا بوجود آمده اند، انرژی بالاتری از مرواریدهای پرورشی دارند و به طور کلی، استفاده از مرواریدهای طبیعی بیشتر توصیه می شود. به علت وجود املاح معدنی نظیر کلسیم، پروتئین و غیره که از منشاء اصلی به مروارید رسیده است، مروارید دارای انرژی های درمانی می باشد، و از پودر مروارید برای استفاده در کرم های زیبایی و مصارف داخلی بهره برده می شود. مروارید بهترین سنگ ماه تولد خرداد است که آنها را به کمال انرژی درونی خود می رساند.

سنگ ماه یا مون استون برای متولدین خرداد

سنگ ماه تولد یا مون استون

مون استون یا Moonstone سنگی است که به ماه تعلق دارد. همانند سنگ ماه تولد خراد یعنی مروارید، مون استون نیز خواصی مشابه مروارید دارد. سنگ ماه انواعی از ارتوكلاز (يكی از كانيهای سری فلدسپاتهای پتاسيم دار است و با كانيهای اين گروه پلی مورف است) که دارای تلالو آبی است به سنگ ماه تولد یا مهسنگ معروف است. بهترین کیفیت مون استون نوع بی رنگ شفاف با پدیده آدولارسنسی آبی رنگ است.

سختی آن بین 6-6.5 بوده، خاکه آن سفید است و نیمه شفاف است. در سریلانکا در سنگ های آب شسته رودخانه ای یافت می شود. در هند نیز یافت می شود و دارای رنگ های سفید تا هلویی است. بصورت کابوشون تراش داده می شود تا اثر آدولارسنسی را نشان دهد.

انرژی درمانی سنگ ماه تولد(مون استون)؛ سنگ متولدین خرداد

جواهر سنگ مون استون

سنگ ماه یا مون استون، جواهر قدیمی است که از اهمیت روحانی قابل ملاحظه ای برخوردار میباشد. مون استون، با ماه و نیز جنبه زنانه طبیعت احساسی ما در ارتباط می باشد. مهسنگ، برای خنک کردن، آرامش بخشیدن و التيام دادن عکس العمل های افراطی ما، در موقعیت های احساساتی و شخصی، کمک بزرگی می باشد.

سنگ ماه تولد، جواهر مقدسی در فرهنگ هندو بوده است و در حجاری های درهای معابد، از مون استون، برای تزیین استفاده میکرده اند. در این تزئینات، تصاویری از مرد و زن که یکدیگر را در برگرفته اند، مشاهده میشود. این تصاویر، مظهری از وحدت بین دو جنبه مذكر و مؤنث وجود ما است؛ و بیانگر وحدت بین طبیعت احساسی و رؤیایی وجود ما می باشد. در واقع این یک گوهر محافظ طبیعت و گیاهان بوده و باعث ثمره آنها می شود. گفته شده در درمان صرع و جنون نیز مفید است.

مون استون، گوهری مربوط به رشد درونی و قوت می باشد و به پیشرفت روحی ما کمک می کند. در زمان ماه کامل (چهاردهم ماه)، و هنگام پریود ماهانه زنان، مراقب حساسیت فوق العاده طبیعت احساسی خود باشید و مون استون را از خود دور کنید؛ زیادی هیچ چیز، مفید نمی باشد. مون استون را به مردان خردادی توصیه می شود، تا جنبه زنانه با احساساتی وجودشان را بگشاید.

یاقوت سفید؛ سنگ متولدین خرداد

سنگ یاقوت سفید

یاقوت سفید یا سافایر بی رنگ یکی از گوهر های گرانبهای خرداد ماهی ها است. دلایل متعددی برای استفاده از یاقوت سفید به جای الماس وجود دارد و مهمترین دلیل آن قیمت سافایر سفید است که نسبت به الماس بسیار کمتر است. دلیل دوم این است که سختی یاقوت سفید (به طور کلی تمامی یاقوت ها) در رده دوم بعد الماس قرار دارند.

الماس ها دارای سختی 10 در مقیاس موهس هستند و یاقوت با سختی 9 در جایگاه نزدیک به الماس است. این مزیتی عالی برای یاقوت سفید است که آن را با دوام و مناسب برای ساخت جواهرات تبدیل می کند. از بین تمام رنگ های یاقوت نوع سفید و بی رنگ آن جهت سنگ ماه تولد خرداد استفاده می شود.

قدرتهای ماورائی سافایر سفید؛ سنگ متولدین خرداد

یاقوت سفید

سافایر سفید نیز به عنوان سنگ ماه تولد خرداد دیگر جواهری برای این ماه است که از درخشش و رنگ روشن و سفیدی برخوردار است. یاقوت سفید ذهن را در حین مدیتیشن پاک می کند و به سطح بالاتر آگاهی خود باز می گردد تا بینش یا آگاهی ها را برای هدایت هدایت شدن در دریچه ای بالاتر به دست آورد. همچنین انرژی های ضعیف در مغز را تقویت کرده و توانایی فرد را در جهت کنترل هدایت روح، ارتباط با فرشتگان و حتی انسان هایی که از دیگر در این بعد از جهان نیستند را، تقویت می کند.

یاقوت سفید تومورهای غده هیپوفیز را تحریک می کند و برای یافتن تاثیرات حال یا گذشته زندگی در بیماری های جسمی مفید است. این سنگ آرامش بخش و تنظیم کننده غدد داخلی بدن و بیش فعالی می باشد. در درمان اختلالات خون مفید است و خونریزی بیش از حد را کاهش می دهد؛ رگ ها را تقویت و حالت کشسانی آنها را بهبود می بخشد.

سنگ چشم ببر سنگ سیاره خردادی ها

سنگ چشم ببر

چشم ببر سنگی زیبا با طرح های راه راه موازی گونه به عنوان دیگر سنگ ماه تولد خرداد می باشد که انتخاب اسم این سنگ به علت بازتاب نور از آن شبیه چشم ببر است. سنگ چشم ببر در گروه سنگ های کوارتز قرار دارد. چشم ببر غالبا از دی اکسید سیلیکون تشکیل شده و توسط اکسید آهن رنگ شده است. جواهر چشم ببر دارای رنگ هایی طلایی تا قرمز – قهوه ای دارد و درخشندگی آن ابریشمی مانند می باشد.

معمولا سنگ چشم ببر را بدون اینکه تراش بدهند، صیقل داده تا درخشندگی خود را به بهترین شکل ممکن نمایان سازند. رنگ سرخ سنگ های چشم ببر را از روش فرآیند حرارت ملایم ایجاد می کنند. چشم ببر هایی که تیره رنگ هستند نیز از طرق مصنوعی و با استفاده از نیتریک اسید ترمیم و روشن می شوند. سنگ هایی به رنگ عسلی که الگو گرفته از سنگ چشم گربه که ارزش قیمتی بالاتری دارد استفاده می شوند، اما به طور حتم تاثیر لازم را دارا نمی باشند.

نیروهای جادویی چشم ببر برای ماه خرداد

سنگ چشم ببر قرمز

برخی اعتقاد دارند که سنگ چشم ببر دارای خواص درمانی و جادویی است. این سنگ باعث فعال شدن و بهبود اعضای حرکتی بدن مثل استخوان و مفاصل می شود و در از بین بردن فشار خون بالا و کمک به آسم، مشکلات قلبی، روماتیسمی و اوتیس سودمند می باشد. سنگ چشم ببر باعث گرما بخشی به بدن شده و مجراهای تنفسی و به تبع، در بهبود تنگی نفس و آسم بسیار مفید است.

چشم ببر باعث آرامش درونی، از بین بردن استرس و افکار مزاحم، تمرکز فکری و اعتماد به نفسمان را افزایش و به فرد توانایی مقابله با سختی ها و موانع سخت زندگی را می دهد. گفته شده این سنگ برای کسانی که دچار مشکلات مالی هستند یاری دهنده با ارزشی است. چشم ببر در زمان سفر به شخص کمک می کند زیرا با تمرکز ذهنی ای که در شخص ایجاد می نماید، وی را از خطرات پیرامون خود مصون نگه می دارد. شاید به همین خاطر بود که سربازان رومی در لباس های زرهی خود از سنگ چشم ببر استفاده می کردند. در آفریقا، از سنگ چشم ببر جهت دفع سحر و جادو که به جادوی سیاه مشهور است بکار برده می شود. درگذشته کسانی که به نفرین اعتقاد داشتند، این سنگ را همراه خود حمل می کردند.

الکساندریت سنگ ماه تولد خردادی ها

سنگ الکساندریت

الکساندریت سنگی نادر و قیمتی به عنوان سنگ ماه خرداد است که همانطور از نامش پیداست، از الکساندر دوم، تزار روس به ارث برده است، زیرا الکساندریت  اولین بار در سال 1830 میلادی در معادن زمرد در نزدیکی کوههای اورال کشف شد. سختی این گوهر 8.5 درجه مو بوده که عدد نسبتا بالایی می باشد. الکساندریت از انواع کریزوبریل است.

چیزی که الکساندریت را منحصر به فرد می کند حضور قابل توجه تیتانیوم و آهن و همچنین کروم به عنوان عناصر رنگزا است. این عناصر مخلوط باعث رنگ هایی دوست داشتنی مثل سبز روشن و یا سبز زمردی تا قرمز و بنفش پیدا می شود. خاکه آن سفید است. در سنگهای رودخانه ای سریلانکا نیز پیدا می شود. اما کیفیت آن مانند نوع روسی نیست. در برمه (منطقه ماگوک)، برزیل (منطقه میناس گریاس)، زیمبابوه، ماداگاسکار، زامبيا و تانزانیا نیز وجود دارد.

سنگ درمانی با الکساندریت برای متولدین خرداد

انگشتر الکساندریت

سنگ الکساندریت نماد قدرت است، و به عنوان یک گوهر محافظ، در زندگی شما موثر عمل خواهد کرد. الکساندریت عمری دراز، وفاداری و صداقت و از همه مهمتر عشق را افزایش خواهد داد. همچنین به عنوان یک تصفیه کننده و سنگ تجدید و احیای دوباره زندگی، می تواند شما را از هر چیز ناخواسته، ناسالم و غیر ضروری خلاص کند. الکساندریت، خوشبختی را جذب می کند و همچنین سنگی فوق العاده، جهت استفاده از طلسم یا آیین های مربوط به عشق می باشد.

الکساندریت قدرت بینش و درون نگری را باز کرده و توانایی های متافیزیکی شما را افزایش می دهد. الکساندریت به شما در داشتن یک اراده قوی و شخصیتی با جذبه کمک خواهد کرد. از خواص دیگر این سنگ می توان به افزایش خلاقیت و تسکین احساسات در شما اشاره کرد. آن کمک خواهد کرد که شما تبدیل به فردی که همیشه می خواستید باشید! این گوهر زیباترین و خاص ترین جواهرات برای استفاده به عنوان سنگ ماه تولد خرداد می باشد. الکساندریت در ایجاد اعتماد به نفس و تعادل ذهن و احساساتتان با روحیه درونی خود به شما کمک می کند.

زمرد برای متولدین خرداد

زمرد

زمرد ها در گرانیت ها، سنگهای آذرين دانه درشت ، پگماتیک ها و شیست ها و همچنین رسوبات آبرفت یافت می شود. زمرد ها از سبز روشن تا سبز تیره رنگ وجود دارند. رنگ سبز با حضور عناصر کم مقدار اکسید کروم و وانادیم یا آهن تعیین می شود.

اولین معادن زمرد شناخته شده در جنوب مصر بود و نشان می دهد که از 2000 سال قبل از میلاد استفاده می شد. امروزه برخی از بهترین سنگهای زمرد از کلمبیا، بهترین آنها از معادن Chivor و Muzo هستند. فقط زمرد هایی با کیفیت هستند که شفاف و بی عیب و نقص باشند. اکثر سنگ های معدنی زمرد دارای شکستگی های کوچکی در سطح خود هستند. زمرد های باکیفیت نادر و بسیار ارزشمند هستند و معمولا فقط در اندازه های کوچک یافت می شوند. یک زمرد با رنگ vivid و درشت و پاک ممکن است ده ها هزار دلار ارزش داشته باشد.

خواص زمرد برای متولدین خرداد

انگشتر زمرد

سنگ زمرد در بیش از شش هزار سال در بسیاری از فرهنگ ها، مورد توجه بوده است. در طول تاریخ، گفته شده است که رنگ سبز زمرد انسان را مسحور خود می کند. زمرد زندگی، زیبایی و عشق پایدار است. رنگ آن نماد زندگی جدید، جوانی و وعده بهار است، به همین دلیل است که سنگ ماه تولد خرداد و در بسیار منابع گفته اند زمرد سنگ ماه متولدین اردیبهشت نیز می باشد. زمرد با زندگی فنا ناپذیر مرتبط است. چه کسی می خواهد برای همیشه زندگی کند؟

اولین ارجاع به زمرد در ادبیات غربی از ارسطو است. او طرفدار بسیاری از سنگ های قیمتی بود و نوشت که زمرد شأن و اعتبار شخص را در حضور و سخنرانی در طول کسب و کار افزایش می دهد، در دادرسی پیروز شود و کمک می کند تا مسائل حل و فصل شوند. او همچنین اظهار داشت: “چنانچه زمرد از گردن آویز و یا در یک حلقه انگشتر در انگشت قرار داده شود از بیماری در حال سقوط (صرع) جلوگیری می کند. بنابراین، ما به نجیب زاده ها می سپاریم که زمرد را به گردن فرزندانشان بیندازند تا به این مشکل برنخورند.

کریزوپراز برای خردادی ها

سنگ کریزوپراس - عقیق سبز

سنگ ماه تولد خرداد زیبای دیگری که می خواهمی بررسی کنیم کریزوپراز است. این جواهر نیمه شفافی، به رنگ سیب سبز میباشد. درواقع نوعی سیلیس است که بسیار شبیه کوارتز است، اما مشخصه آن، رسوبات نیکل در سنگ است که رنگ سبز متمایزی را به آن می دهد. تفاوت آن با زمرد، یکی دیگر از معروف ترین سنگ های سبز است که رنگ آن را از رسوبات کروم می گیرد.

کریزوپراز به خاطر رنگ های روشن آن هزاران سال محبوب بوده است. نام کریزوپراس در یونانی به معنای واقعی کلمه “تره فرنگی طلایی” است، زیرا بسیار پرجلا و درخشان نظر می رسد که ممکن است از طبیعت آمده باشد. یونانیان باستان گفتند که کریزوپراز سنگ مقدس آفرودیت(الهه‌ى زيبايى‌ كه‌ رومی ها او را ونوس‌ مى‌ناميدند) بوده است که رنگ مقدس آن سبز است. کریزوپراس در سراسر جهان یافت می شود. این سنگر در برزیل، آفریقای جنوبی، آمریکای شمالی، استرالیا و اروپای مرکزی وجود دارد.

درمان با کریزوپراس سنگ خردادی ها

کریزوپراس معدنی

کریزوپراس متعادل کننده فوق العاده ای، برای جسم فیزیکی و ذهن است. کریزوپراس، بطور پیوسته، نوری را منتشر میسازد و در نتيجه، اثرات خواب آور و آرام کننده ای را بر شخص استفاده کننده، بجا می گذارد. کریزوپراس، ظاهرا مشکلات را حل کرده، افکار ناآگاه را به سطح آگاه ذهن می آورد. همچنين به رسیدن فرد، به مراحل بالاتر آگاهی کمک نموده، دید درونی را تقویت می کند.

کریزوپراس، دارای اثرات درمانی فوق العاده زیادی است و با ایجاد تعادل و اراده، به کسانی که رفتار عصبی دارند، کمک مینماید. رنگ های سبز تیره تر، دارای فرکانس قوی تری نسبت به رنگهای روشن تر می باشند با اینهمه از هر دو رنگ، بعنوان وسیله ای برای آرام کردن اختلالات مربوط به عقده های خود کم بینی، یا خود بزرگ بینی، استفاده میشود. کریزوپراس، در درمان اشکال ملایم صرع، نیز مفید میباشد. نور سبز – طلائی این گوهر، در تغذیه، شارژ کردن و آرام نمودن قلب نیر مؤثر میباشد.

سیترین سنگ ماه خرداد

سنگ سیترین

سیترین زرد ترین سنگ ماه تولد خرداد است! سیترین به رنگهای زرد، زرد پررنگ، عسلی و زرد مایل به قهوه ای وجود دارد. رنگ آن به علت وجود مقادیری از آهن در آن است. سختی آن 7 درجه مو بوده و در واقع از خانواده کوارتز(تقریبا خواص مشابه) بوده و معمولا در بازار بهسازی شده با روش حرارت دهی است. سیترین کمیاب است. در فرانسه، ماد گاسکار، برزیل یافت می شود. نمونه های باکیفیت بصورت تراش فست تراش داده می شود و نمونه های کم کیفیت گاهی به صورت دامله تراش داده می شود.

درمان روحی با سیترین سنگ متولدین خرداد

سنگ خام سیترین

سیترین همانند نیروی محرکی برای برای ذهن و خرد می باشد و باعث باز شدن درب های بین ذهن والا و ادراک غریزی سطحی می شود. سیترین نماد صلح و دانش است. رنگ های روشن سیترین باعث روشن شدن افکار و آگاهی کیهانی می شود که مخصوصا جهت بهبود غده های ترشحی داخلی و یا دستگاه گوارشی کمک می کنند و باعث تمیز شدن، تصفیه و از بین رفتن سموم این ناحیه از بدن می شوند.

در رنگ های تیره یا قرمز تر سیترین، در از بین بردن ترس هایی چه از نظر احساسی یا ذهنی، تاثیر مستقیم دارند و باعث دور کردن این نوع افکار از “سولر پلکوس” (چاکرای سوم) نیز می شوند. اگر احساس بی قراری یا آزردگی می کنید حتما این گوهر زیبا را همراه خود داشته باشید زیرا باعث تسکین و آرامش افکار شما می شود. در بهبود افسردگی ها، یبوست و دیابت از نیروی قدرتمند سیترین خود را بهرمند سازید. سیترین به طور کلی سنگ ماه تولد خرداد و شهریور می باشد.

خصوصیات متولدین خرداد

خصوصیات کلی متولدین خرداد


متولدین خرداد ماه انسان هایی معمولا در حال تغییر و تحول اند و شما بسختی می توانید به ماهیت ذاتی آنها پی ببرید. خردادی ها از نظر ظاهری آدم هایی قدبلند و لاغر هستند و صورتهای ظریف و پیشانی های بلند دارند. آنها انسان های مهربان و مشتاقی هستند و کتاب خوانی را دوست دارند اما کمتر پیش میاید آنها را تمام کنند. آنها هوش بالایی دارند و در بحث ها اصولا پیروزند. آنها هیچ گاه مقید و پایبند نیستند خصوصا اگر موردی استقلال آنها را به خطر بیاندازد.

سمبل ماه خرداد

متولدین این ماه به علت هوش بالای خود قادرند چند کار را همزمان به نحو احسن انجام دهند و از انجام کارهای ساده دوری می کنند و اگر مجبور به این کار شوند دچار افسردگی خواهند شد. آنها وقت شناس نیستند و همیشه دیر سر قرار حاضر می شوند و متولدین خرداد ماه بسیار خوب صحبت می کنند و در زمینه کارهای سیاسی موفق خواهند بود، به علت دوگانگی و تغییر همیشگی اغلب ظاهر و باطن آنها با هم فرق دارد و اجازه نمیدهد کسی از درونش با خبر شود.

آنها در نویسندگی موفق هستند و در سخنرانیها میدرخشند. و کمتر عقاید خود را در کتابهایشان قید می کنند چون خود آنها نیز می دانند مرتب در حال تغییر اند و ترجیح میدهند با نوشتن عقاید قابل تغییر خود را مضحکه نکنند. اگر مسیر زندگی آنها کج شود در انجام کارهای خلاف و فریبکارانه مجرمهای خبره ای هستند. اما اصولا چون آرامش را دوست دارند کمتر این اتفاق خواهد افتاد. متولدین این ماه تحت نفوذ سیاره عطارد هستند به همین دلیل هوش سرشار آنها کمک می کند تا در کارهای تبلیغاتی موفق باشند.

اكثر متولدین خرداد به قدری فکرشان درگیر مسائل پیرامون خود می شود که شبها خوابی آرام و راحت ندارند و دچار بیماریهای عصبی می شوند آنها از تکرار بیزارند و چون در زندگی یک هدف خاص را دنبال نمی کنند غالبا دچار این حالت می شوند. در شخصیت آنها کوچکترین نشانه ای از صبر نخواهید دید آنها باهوش و زرنگ هستند و رنگهای زرد و سبز و آبی و نقره ای و خاکستری را دوست دارند. هرگز احساس واقعی آنها را نخواهید دید مگر آنکه کاملا و از هر لحاظ مورد اعتمادشان باشید.

سنگ ماه تولد خرداد برای مردان:

خصوصیات مرد متولد خرداد


مهم ترین سنگ ماه تولد خرداد برای مردان مروارید است و گزینه های دیگر نظیر زمرد، چشم ببر، عقیق سبز یا بوتسوانا، یاقوت سرخ و الکساندریت نیز در تکمیل انرژی سیاره عطارد به آنها کمک می کند. مروارید تقریبا در هر زمینه از زندگیشان کمک خواهد کرد. خردادی ها اهمیت زیادی برای روابط در زندگی شان دارند. مروارید، عشق و اهمیت به روابط دوستانه و یا خانواده را افزایش داده و زندگی آنها را متعادل می کند.

سنگ ماه تولد خرداد برای زنان:

خصوصیات زن خرداد


مناسب ترین جواهر خوشبختی برای زنان دوپیکر به عنوان سنگ ماه تولد خردادی الکساندریت است. اگر چه، آنها می توانند از دیگر سنگ های خوش شانسی مانند عقیق سبز، سنگ کریستال، سیترین، مروارید، سنگ ماه، یاقوت سرخ یا سفید و زمرد را انتخاب کنند. همچنین آنها می توانند گوهرهای قیمتی را مخلوط و مطابق با آنها نیازشان بسازند تا قدرت های مفید عطارد را استخراج کرده و تاثیرات منفی سیارات مضر(برای ازدواج و رابطه با ماه های منفی) را کاهش دهند. با این حال، زنان خردادی باید الکساندریت و مروارید را بیش از هر چیز دیگری در اولویت خود قرار دهند.

33 دیدگاه برای “سنگ های ماه تولد خرداد

 1. ZAHRA .E گفته:

  حتما باید سنگ های زنانه رو یک زن انتخاب بکنه مگه فرق میکنه ؟

 2. حمید رضا کاظمی گفته:

  درود من متولد خرداد هستم و بسیار مسیولیت پذیر و کار پر مسیولیتی دارم و باید به نحو احسنت انهارا انجام دهم بهمین خاطر استرس و اظطراب دارم و به تازگی سکته قلبی کردم چه سنگی رو بعنوان نگین انگشتر میتونم استفاده کنم

 3. شهرام متولد خرداد گفته:

  مطالب فوقالعاده بود .
  درود بی پایان بر شما و سپاسگذارم

 4. پوریا گفته:

  سلام میگم به نظر شما مروارید بهترین سنگ واسه یه مرد خردادی هست؟؟؟؟بعد چه جوری باید مرواریدو پیشش نگه داره آیا انگشتری با نگین مروارید هست؟؟؟ یا نه باید چیز دیگه ایی استفاده کرد؟؟؟ به نظر شما چی باید داشت که مروارید داشته باشه و واسه مرد بشه استفاده کرد مرسی خواهشا راهنمایی کنید

  • حسن کرمی گفته:

   سلام مروارید سنگی زنانه هست. از سنگهای جایگزین در این ماه تولد اگر دوست دارید می تونید استفاده کنید..

  • محمد گفته:

   برادر جان میتوان تسبیح مروارید داشت. میتوانید روی رکاب انگشتر مردانه یک عدد مروارید بزاری نگین. به انگشتر فروش یا ساز بگویی متوجه میشود

 5. شبنم چراغی گفته:

  سلام. من دستبندهای سنگی درست میکنم. مایل به همکاری با سنگفروشیها و خریداران اکسسوری هستم اگه از نظر ادمین محترم اشکالی نداشته باشه پیاممو بذارید خوشحال میشم.

 6. عباس حسین زاده گفته:

  سلام ببخشید قیمت یکی از این سنگ ها بگید بعد این سنگ ها موکل دارند یا نه ممنون.

  • محمد گفته:

   چندتا موکل میخوای عزیزم بگو برات پستی سفارش بدن.اخه تو از جنس انسانی موکل چیه چقدر در خرافات گیر کردی اصلا موکلی وجود ندارد فقط میتونی کلام قرآن و اسم الهی رو روی سنگ بزنی موکل الهی داره ولی بعید میدانم شما از این جنبه مثبت ببینی موکل رو.

  • سنگ شناس گفته:

   سلام نه کلا مروارید سنگی زنانه هست. از سنگای دیگه استفاده کنید

   • حسام گفته:

    سلام جناب
    خدا بهتون قوت
    میشه فقط گردنبند حدید استفاده کرد یا برای واسه همیشه سرحالی باشم شرفس شمس و فیروزه و یاقوت و عقیق یمنی دارم کدامش بهتره کدام دست استفاده کنم
    تشکر فراوان

  • حسن کرمی گفته:

   سلام بله موجوده، به پیج اینستاگرام سنگ شناس دایرکت بدید راهنمایی تون میکنم برای خرید

 7. صمیمی گفته:

  سلام
  زبر جد وزمرد یاقوت کبود میخام
  شما فروش دارید قیمت
  برا انگشتر بزرگ باشه

  • حسن کرمی گفته:

   سلام دوست عزیز، فعلا خیر و شاید در آینده در وبسایت قرار بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *