سنگهای ماه تولد مهر

سنگ ماه تولد مهر

اوپال سنگ ماه تولد مهر است. همچنین لاجورد-زبرجد-یاقوت کبود و عقیق به عنوان سنگ ماه مهر می باشند. این سنگها بیشترین ارتباط را با ستاره نجومی مهر ماه یعنی ونوس دارند درنتیجه متولدین مهر می توانند با استفاده از آنها انرژی کائنات را به خود جذب کنند!  در ادامه به بررسی ویژگی ها و خواص هریک از سنگهای ماه تولد مهر و خصوصیات متولدین این ماه می پردازیم.

اوپال سنگ ماه تولد مهر

سنگ اوپال

در زبان هندی اوپال به معنی “سنگ” و در زبان لاتین “Opalus” و در یونانی “Opallios” هر دو به معنای “دیدن تغییر رنگ” است. برخی سنگ اوپال را یک سنگ رسوبی و جایگزین کانی های قابل حل و فسیل درنظر میگریند زیرا در آبهای گرم حرارت پایین غنی از سیلسیوم در شکافت ها، آتشفشانی و دگرگونی و حفره های سنگهای اطراف رسوب گذاری تشکیل می شود. بازی رنگ در اوپال بدليل پراکندگی نور در گوی های کروی شکل نانوسیلیکا است. رومیان قدیم، اوپال را از منطقه چک امروزی بدست می آوردند. در گواتمالا، هندوراس، مکزیک و استراليا، این سنگ وجود دارد. اما دیگر اوپال ها بصورت کابوشون تراشیده می شود.

قدرت جادویی اوپال به عنوان سنگ ماه تولد مهر

انگشتر اوپال

در طول قرن چهاردهم، اوپال به عنوان “سنگ چشم” شناخته می شد. اعتقاد بر این بود که این جواهر بینش را تقویت می کند. در یونان باستان اوپال برای تقویت موهبت پیشگویی به صاحب آن، درصورت درست استفاده کردن، شهرت داشت. اگر فردی که از اوپال استفاده می کرد قصد و نیت بدی داشته باشد، این شخص در عشق ناکام می شود.

در طول قرون وسطی در اروپا بسیاری معتقد بودند که سنگ های قیمتی اوپال این توانایی را دارند که برخی افراد را از دید عموم نامرئی کنند! این خرافات موجب دید منفی عموم روی سنگ اوپال شد تا آنجا که به نحسی شهرت یافت. و مردم نادانسته و عامیانه اوپال را “سنگ دزدان” نامگذاری کردند.

گفته می شود برای افرادی که از یک بیماری تهدید آمیز رنج می برند، اوپال به آنها انگیزه و اراده ادامه به زندگی می دهد. در هند بسیاری معتقدند که این جواهر به بهبود حافظه کمک می کند. آدمهایی که از محبت دور می باشند استفاده از اوپال برای آنان خوش شانسی می آورد. مخصوصا برج میزان می تواند با استفاده از سنگ اوپال خوشبختی را برای خود بخرد. اوپال همچنین سنگ ماه تولد مهر و بهمن می باشد.

لاجورد سنگ ماه مهر

سنگ لاجورد - اپیس لازولی

لاجورد سنگی با رنگ آبی نیلی است. لاجورد با رنگ آبی سیر بیشتر مورد علاقه و گران تر است. قدما در ساخت رنگ آبی و مواد دارویی از آن استفاده می کردند. تحت امواج بلند فرابنفش، لکه های نارنجی از آن بازتاب می شود. این بازتاب نارنجی در لاجورد شیلی بیشتر از لاجورد افغانستان است. مارکوپولو در سفرنامه خود در سال ۱۲۷۱ میلادی از معادن لاجورد افغانستان نام برده است. در رودخانه های جنوب دریاچه بایکال در روسیه ماسه های آبی رنگی وجود دارد که لاجورد است.

در کوه های راکی آمریکا در ایالت کلرادو، لاجورد تیره رنگ یافت می شود. در بدخشان افغانستان نیز لاجورد وجود دارد. در میانمار آنگولا، پاکستان، و کانادا نیز پیدا شده است. لاجورد کانادا آبی – خاکستری است، و در آن پیریت وجود دارد و دارای حفره های فراوان است و چون پولیش خوبی نمی گیرد از آن در جواهرسازی استفاده نمی شود. لاجورد کدر است و نور را از خود عبور نمی دهد. از اینرو معمولا به آن تراش کابوشن می دهند.

خاصیت درمانی لاجورد برای متولدین مهر

جواهر لاجورد

لپیس لازولی یا لاجورد، دارای نور کدری از آبی سلطنتی تیره است، که مظهری از پهناوری روح بیکران بهشتی ها میباشد. در تمدن های باستان، از قبیل آتلانتیس ، مصر باستان، شرق و مکزیکو (آمریکای مرکزی و لاتین)، لاجورد، سنگ مقدسی بوده است. لاجورد، مظهر روشنی ذهن میباشد و به این جهت تاریخچه مهمی دارد.
در مصر باستان، ” سوسک – سرگین غلتان ” ، را در لاجورد حجاری می کرده اند تا بیکران بودن سنگ را مضاعف نمایند، زیرا “سرگین غلتان ” و لاجورد، هر دو مظهر لایتناهی بودن هستند. گاه، دانش های محرمانه ای را بر روی لپیس لازولی، بصورت طلسم، حکاکی میکرده اند.

سنگ لاجورد، سنگ مهمی در بنیاد زمین میباشد، زیرا بیانگر نور مطلق است. این گوهر بیان کننده عشق و زیبائی و هم آهنگ کننده درون و برون میباشد. سنگ لاجورد، موجب ایجاد دوستی و همکاری میشود و ایده دوستی و همکاری را در حد ایده آلی، ایجاد مینماید. لاجورد به عنوان سنگ ماه تولد مهر و دی ماه استفاده می شود.

یاقوت کبود به عنوان سنگ ماه مهر

سافیر- انگشتر یاقوت کبود

یاقوت کبود سنگی با سختی بالا و بعد از الماس در جایگاه دوم از نظر سختی قرار دارد. یاقوت کبود یا سفایر آبی یک نوع کراندوم گوهری است، تمام کوراندوم هایی که رنگ قرمز ندارند به عنوان سفایر نامیده می شوند. کوراندوم یک کریستال اکسید آلومینیوم است که درواقع نفوذ عناصر کم مقدار در ساختار آن باعث تولید رنگ مختلف مانند روبی قرمز رنگ(به علت عنصر کروم) یا یاقوت کبود ( آهن و تیتانیوم ) می شود.

آهن به تنهایی رنگ زرد تولید می کند، که اغلب بارها به عنوان توپاز شرقی شناخته می شود. همچنین ترکیبی از تیتانیوم و آهن می تواند سبب سبز شدن شود، در حالی که هر سه عنصر(کروم،تیتانیوم،آهن) باور نکردنی یک کریستال ارغوانی ایجاد می کنند. سفایر محبوب و کمیاب نارنجی رنگ، رنگمایه نارنجی مایل به صورتی را از مخلوط کروم و آهن می گیرد. سفایر سفید کاملا روشن و شفاف و بدون هیچ گونه ترکیب اضافی می باشد.

نیروهای ماورائی یاقوت کبود برای متولدین مهر

جواهرات یاقوت کبود

یاقوت کبود به عنوان سنگ محافظ کننده از چشم بد و بازتاب انرژی های منفی آنها به سمت فرستنده استفاده می شود. داستان ها گفته اند که جادوگران از سنگ های قیمتی برای تقویت و هدایت قدرت های جادوییشان استفاده می کردند، کیمیاگران یاقوت کبود را وابسته به عنصر هوا، و اهل تصوف در هند، آن را وابسته به سیاه زحل می دانستند و اعتقاد داشتند که یاقوت کبود متعلق به قلمرو الهی و آسمانی می باشد. یاقوت کبود برای باز کردن چاکراهای خود جهت دریافت الهام و پیام ها آسمانی و همچنین کمک به روشن شدن معنای خاص پیام دریافتی استفاده می شود.

زمانی که در طول مدیتیشن استفاده می شود، یاقوت کبود امکان می دهد که شخص پتانسیل پنهان خود را پیدا کند و بینش خود را نسبت به زندگی کاری تشدید کند و به این ترتیب می تواند فرد متمرکز را در یک مسیر ذهنی شفاف و تفکرات آن را بهتر سازماندهی کرده تا سفر وی آغاز شود. یاقوت کبود می توانند شخص را برای دستیابی به خواسته ها و آرزوهای مادی کمک کنند و همچنین ثروت کسب شده را نگهداری کند. این نشان می ده که یاقوت کبود جواهری برای کنترل تصمیم گیری های درست در زندگی می باشد و نباید از آن غافل شوید. یاقوت کبود سنگ ماه تولد مهر ، اردیبهشت، دی ماه و سنگ اصلی ماه تولد شهریور نیز یاقوت می باشد.

زبرجد؛ سنگ متولدین مهر

سنگ زبرجد

پریدوت گوهری گرانبها از الیوین معدنی(سيليكات‌ منيزيم) كه‌ به‌ صورت‌ بلورهاى سبز يافت‌ مى‌شود می باشد. گفته شده نام پریدوت از کلمه یونانی “peridona” که به معنی “بخشنده فراوانی(نعمت)” است اقتباس شده است. سنگ زبرجد یکی از معدود سنگهایی است که به صورت تک رنگ وجود دارد. پریدوت دارای رنگ سبز زیتون یا سبز تیره و به علت حضور آهن خصوصیت درخشنده صیقلی یا روغنی مانند است.

دلیل رنگ سبز زبرجد با هاله طلایی به علت وجود مقدار ناچیز و به اندازه از عنصر آهن در آن می باشد. این مقدار آهن چیزی است که رنگ سنگ زبرجد را از رنج سبز – زرد و زیتونی تا سبز قهوه ای گسترش می دهد. سنگ های سبز زیتونی پریدوت الیوین Olivine، سبز مایل به زرد كريزوليت Chrysolite و سبز بهاری پریدوت Peridot نامیده می شوند. ذخایر پریدوت شامل مصر (جزیره سنت جانز)، چین، میانمار، برزیل، نروژ و ایالات متحده آمریکا و همچنین استرالیا و آفریقای جنوبی است. صلیبیان در سده های قرون وسطی پریدوت را از جزیره سنت جانز در دریای سرخ که بیش از 3500 سال استخراج می شد را به اروپا آوردند.

خواص زبرجد به عنوان سنگ ماه مهر

جواهر انگشتر زبرجد

همانند رنگ سبز بینظیرش، پریدوت زندگی شما را با رشد، بهبود، تجدید، پاک سازی و تولدی دوباره همراه می کند. پریدوت به عنوان یک متعادل کننده کل سیستم غدد لنفاوی با کمک به بازسازی بافت و پاک کردن بدن با تقویت خون جانی دوباره به شخص می دهد. همچنین گفته شده است که کاهش تب، کمک به هضم، آرام کردن سیستم عصبی، بهبود زخم حشرات و همچنین کبد و از بسیاری لحاظ سلامت چشم را بهبود می بخشد. در گذشته نقل شده است که چنانچه پریدوت در هنگام زایمان روی شکم قرار داده شود به تقویت انقباض عضلات و کاهش درد کمک می کند.

پریدوت مطمئنا یک سنگ بهار است، فراتر از رنگ سرزنده اش؛ توانایی آن را برای کمک به طراحی زندگی فرد در یک چرخه و آغازی جدید دارد. الگوهای قدیمی و منفی جای خود را با ارتعاش فرکانس مثبت جدید برای حرکت سریع به جلو عوض می کند. با کمک زبرجد، شخص بیشتر قادر به اعتراف و یا قبول اشتباهات، مسئولیت زندگی خود، رهایی از گناه و وسواس فکری و همچنین بهبود احساسات و روابط آسیب دیده می شود. این گوهر زیبا سنگ فرعی ماه تولد مهر می باشد. همچنین زبرجد سنگ اصلی متولدین مرداد است.

عقیق سنگ خوش شانسی متولدین مهر

خرید سنگ عقیق با قیمت مناسب

عقیق خوش شانسی را به عنوان سنگ ماه تولد مهر برای متولدین این ماه فراهم می کند. از فراوان ترین سنگ های روی زمین است. معمولا کدر و نیمه شفاف است. اما بصورت شیشه سان هم وجود دارد و تقریبا می توان گفت به همه رنگ وجود دارد. عقیق از ریز بلورهای کوارتز با ناخالصی های متفاوت شکل گرفته است. سختی این سنگ بین 6 تا 7 است و بلور های آن بصورت تریگونال است.

عقیق شجر یا خزه ای که از انواع گرانبهای عقیق است در رنگ های سبز متنوعی دیده می شود و دارای ترکیبات کلریت می باشد که بصورت یک درخت یا گلسنگ در درون بلور رشد کرده است. هم در سواحل دریای خزر و هم سواحل خلیج فارس بلورهای آب شسته عقیق را در رنگ های قهوهای، سرخ، شیری و سبز می توان یافت. بر بستر اکثر رودخانه های ایران عقیق یافت می شود و هرگاه آب آنها را شسته باشد، تمیز دادن آنها آسان تر است. معمولا عقیق را بصورت کابوشون تراش می دهند.

خواص عقیق برای متولدین مهر

سنگ عقیق آبی معدنی

عقیق سبز بیشتر برای متولدین ماه مهر کاربرد دارد.  انواع متعددی از عقیق با توجه به نوع رنگ و یا نوع حکاکی که می توان بر روی آنها انجام داد در انواع مختلف سحر و جادو مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ های خاص دارای انرژی های دیرینه ای هستند. در متون باستانی گفته شده که عقیق به عنوان یک طلسم یا جادوی رفع طلسم به شدت ارزشمند بوده و قادر به فرونشاندن عطش و نیز محافظت از تب می باشد. حتی داستان هایی هم وجود دارد که به ما می گوید جادوگران ایرانی از عقیق برای انحراف طوفان های ناخواسته استفاده می کنند.

گفته می شود عقیق به منظور افزایش قوه بینایی و تحریک توانایی تحلیلی کلی شخص و نیز ایجاد تعادل بین امور فیزیکی، عاطفی، فکری و معنوی استفاده می شود. همچنین این سنگ بی نظیر برای کاستن خصومت ها و دشمنی و افزایش خوش قلبی و نیکخواهی بسیار مفید است. عقیق آبی نیز مختص متعادل کردن چاکرای گلو است، اما در نظم دادن به چاکرای قلب، چشم سوم و تاج نیز کاربرد دارد. عقیق به علت رنگ آبی بودن خود در آرام کردن ذهن بسیار مفید بوده، و آنچنان آرامشی به شخص می دهد که توانایی ارتباط با نیروهای ماورائی و روحانی را نیز پیدا خواهد کرد. به طور کلی عقیق سنگ ماه تولد مهر ، مرداد، بهمن، دی و شهریور می باشد!

خصوصیات متولدین مهر

خصوصیات متولدین مهر


متولدین مهر تحت تأثیر برج میزان در طالع بینی خورشیدی هستند به همین دلیل عاشق عدالت و صلح و دوستی هستند. به اعتقاد او همه عدالت را می شود با کفه ترازو سنجید و همیشه دو حالت وجود دارد یکی پایین و دیگری بالاتر. آنها اگر لازم باشد دعوا و لجبازی می کنند و همیشه نگران وضع موجود هستند اکثر آنها اندامهایی متعادل دارند اما انسانهای جذابی نیستند و جلب توجه نمی کنند. در ظاهر آنها ممکن است چالی در چانه یا گونه شان ببینید و در حالت ناراحتی و خشم چهره ای سرد و بی حالت دارند.

متولدین مهر به شیرینی جات علاقه زیادی دارند و بیشتر حالاتشان مردانه است و اهل ورزش اند. ماهیت او تنبل است و در همه چیز افراط می کند به غیر از خوردن. او گاهی تنبل است و گاهی تا سرحد از پا افتادن کار می کند. گاهی شخصیتی دو گانه دارد و شما نمی توانید در رفتار خود با او از قبل چیزی پیش بینی کنید. او زیاد حرف می زند و در عوض خوب هم گوش می کند. متولدین مهر همیشه در بحث ها و دعواها عاشق برقرار کردن صلح هستند.

متولدین برج میزان اغلب دچار ناراحتی معده – ناراحتیهای عصبی و استرس می شوند. و در عین حال به سلامتی خود اهمیت می دهند. آنها مطالعه کردن را دوست دارند و از بحث و جدل کردن بیزارند از انسان های عجول و دمدمی مزاج خوششان نمی آید، هنرمندان خوبی هستند و نقاشی هایشان را با رنگ های ملایم کار می کنند.

بهترین سنگ ماه تولد مهر برای مردان

خصوصیات مرد متولد مهر


بهترین جواهر به عنوان سنگ تولد ماه مهر برای مردان این ماه اوپال است. اوپال می تواند به بهبود هضم کمک کند، جنبه های جنسی را تحت تاثیر قرار داده و بر شبکه‌ عصبی‌ ناحیه‌ زیر معده ‌تاثیر می گذارد. با استفاده از حلقه اوپال، مردان برج میزان می توانند زندگی ای بهتر با امید و مثبت گرایی ادامه دهند.

بهترین سنگ ماه تولد مهر برای زنان

خصوصیات زن متولد مهر


برای زنان متعلق به برج میزان نیز اوپال سنگی است که می تواند خلق و خوی ناپایدار زنان را متعادل سازد و ثبات را به شخصیت آنها هدیه کند. اوپال کریستال وفاداری و اعتماد است. زنان مهر ماهی اهل ونوس همچنین می توانند پریدوت، لاپلاس لازولی یا لاجورد، یاقوت کبود و عقیق سبز را در جواهرات خود بکار ببرند.

48 دیدگاه برای “سنگهای ماه تولد مهر

 1. رویا گفته:

  مهرماهی ها هیچوقت بد ذات نیستن و هیچوقت نمیتونن آدم بدی باشن … گاهی تنبل و بی اراده ومیشن و نمیتونن رو هدف متمرکز بشن ….از اونجایی که عنصرشون هواست توصیه میکنم از سنگ سلنایت استفاده کنید عنصر سلنایت هم هواست و سنگی هست که همه جا پیدا میشه
  از وقتی من این سنگ رو دارم زندگیم خیلی منظم و هدفمند شده و افسردگی ازم دور شده …

 2. فریماه خاتون گفته:

  15مهر
  فقط این مهربونی بیش از حدمون و ندوست همه سوئه استفاده میکنن

 3. خدا گفته:

  مهر ماهی ها بی نظیر هستند …🤌✌️✌️✌️✌️❤️
  با افتخار🤚 منم ۷ مهر هستم …🤞

   • محسن 007 گفته:

    مهر ماهی ها جذاب با غیرت منصف حقگو با اراده تنبل خوش شانس جنتلمن همه فن حریف مهربان

    • فرزانه گفته:

     مهرماهی ها مهربون و باگذشتند. فاطمه ام😍🥰😍 را خدا ۷مهرماه بهم هدیه داد. الحمدلله

  • محمود گفته:

   عاشقتم مهرماهی تولدم 15 مهر هستش تولدم مبارک و مبارکتان باشه دعا میکنم که کل ایران و ایران در خوشبختی و نعمت و فراوانی و به آرزوها رسیدن جوانهایمان و پیروزی و قدرت و خوشبختی رو آرزو میکنم برای کل ایران
   ان شاء الله

 4. الی گفته:

  سلام میشه لطفا پیج اینستگرامتون بزارید تا بتونیم برای انتخاب و خرید سنگ ماه مهر اقدام کنیم؟

  قیمت و انگشتر چند هست

 5. مهری گفته:

  من هم ۲۰ مهر بدنیا اومدم . و عاشق پاییز هستم . تمام خصوصیات اخلاقی رو درست گفته بود بجز اون که نوشته مهر ماهی ها جذاب نیستن . همه ی اطرافیان همیشه بهم میگن خیلی جذاب هستی . چند تا مهر ماهی هم دیدم واقعا جذاب بودن . مشکل اصلیه زندگیم فقط اینه که راحت نمیتونم تصمیم بگیرم ،همیشه اجازه میدم دیگران برام تصمیم بگیرن و بخاطر این خصلتم ضربه زیاد خوردم تو زندگیم

  • مهسا رستمی گفته:

   دقیقا مهرماهی ها به جذابی معروفن منم هستم جذاب چه از خود متشکرم من 😆

  • مرضیه بزدانی گفته:

   منم متاسفانه توی تصمیم گیری به حدی فشارم بالا میره که قلبم میخواد بزنه بیرون
   سخت ترین کار دنیا شاید همین باشه
   حتی توی خرید لباس و کیف و کفش

  • مهدی گفته:

   دقیقا خواهرم منم ۲۰مهرم خدا را شکر میکنم بخاطر این شخصیت.مهربونی که داده با این که خیلی شده که بخاطر مهربان بودن با یه سری ادما واقعا کلی در اخر روحم آزرده شده ولی بازم عاشق مهر هستم وراضی از مهری بودنم

 6. فربد، گفته:

  شاید 80% از خصوصیاتی که توضیح داده شده رو کاملا دارم فقط فکر میکنم که دست و دل باز بودن و اینکه همیشه نگران عزیزانشون هستن و در اخر باید بگم که هیچی تو دلشون نیست و نمیتونن ناراحتی دیگران رو ببینن میشه بهش اضافه کرد

 7. شاهر گفته:

  چرا فقط مهر ماه !
  شاید تحقیق کردن و دیدن متولدین مهرماه خانوم چکه احتمالا براشون هدیه‌ای گرفته میشه خیلی زیاد هستن ، البته در زمان نوشتن این مقاله و قرارگرفتنش در سایت

 8. Dorsa Gholami گفته:

  خوبه سیاستمدار هم که هستیم
  یاقوت هم جز سنگ ها هستش
  ولی خدایش مهر ماه ماه خیلی خوبهمن که راضیم مهر ب دنیا اومدم اپال هم قشنگه ولی واسه بهمنیا خیلی سنگشون باحاله

   • ترمه گفته:

    مهربانی بیش از حد مهرماهی خوب نیست و باید بتوانیم آن کنترل کنیم چه از این خصلت خوبمان متاسفانه زیاد سوء استفاده می کنند عاشق آرامش مهر ماهیم صبور جذاب شیک پوش شکمو و کمی تنبل اما آینده نگر و تمیز و مرتب

 9. زهرا گفته:

  عالی ودرست بود واقعا ماجذابیت نداریم پس بایدماروترشی سیربذارندبااین تعریف دیگه فکر نمیکنم کسی هست بانیست،عقیق شرف الشمس خوبه برای ما

 10. حسین گفته:

  سلام از کجا میتونم عقیق آبی و سنگ اُپال ویاقوت کبود اصل تهیه کنم؟؟ لطفا

  • سنگ شناس گفته:

   سلام اوپال سفید اصل و بدون بهسازی و یاقوت کبود بهسازی شده موجود دارم. درصورت تمایل به اینستاگرام سنگ شناس پیام بدید.

 11. محسن گفته:

  سلام. شما سنگ اوپال واسه فروش دارید؟ اگه دارید چطور میشه خرید کرد؟

   • محمد کمیل گفته:

    قشنگ هرچی درمورد متولدین مهر گفته منم اما واقعا سنگ های زیبای هستند

   • سهیل گفته:

    سلام کی سنگ اوپال موجود میکنین چون اصل می‌فروشید از شما میخوام تهیه کنم ممنون

   • اهورا گفته:

    خدایا شکرت یه مهرماهی منو افریدی.. عاشق مهر و فصل پاییزم…تموم خصوصیاتی ک گفتین کامل دارم.. سنگ اوپال اصل کجا تهیه کنیم. هر قیمتی باشه میخرم فقط اصل با شناسنامه باشه…. 💙

 12. علیرضا قلی‌زاده گفته:

  چطوری یک انگشتر اوپال واقعی با سلیقه خود بخریم

  • حسن کرمی گفته:

   سلام قبل از اینکه به فکر انگشتر اوپال با سلیقه خودتون باشید باید بدونید که بیش از 90 درصد سنگهای اوپالی که در ایران به فروش می رسه سنتتیک، دوبلت یا تریپلت و یا مصنوعی هستن. مثلا قیمت اوپال سیاه یا اتیوپی طبیعی که زیباییشو داشته باشه از قیراطی صد دلار شروع می شه. حتما باشناسنامه معتبر بخرید.

    • حسن کرمی گفته:

     والا ما خودمون دو سه هفته دیگه مقداری اوپال با شناسنامه معتبر قراره بزاریم برای فروش

     • سمیه گفته:

      منم متاسفانه خیلی زود جوش میارم ولی اصلاکینه ای نیستم وزود فراموش میکنم .ولی واقعاتعادل ندارم خخخ اقااین سنگ اوپال بخصوص ابی قیمتش چنده

    • حسن کرمی گفته:

     سلام به اینستاگرام سنگ شناس پیام بدید نمونه سفید اوپال اتیوپی با بازی رنگ کم موجوده.

 13. سارا گفته:

  اینم در خصوص زنان متولدین مهر اضافه کنم که:
  زنان متولد مهر به میزان بسیار سیاستمدار هستند و اجازه نمیدهد که خیلی زود از اسرار درونشان سر در بیاورید. آنها یک کدبانوی کامل به نظر می رسند اما گاهی رفتارشان مردانه است. تصمیم آنها جامعه عمل به خود می پوشاند حتی اگر لازم باشد در اوج مخالفت تصمیم خود را با نرمی به شما تحمیل می کنند. زنان مهر ماهی دارای خصوصیاتی مثل عاشق تجملات و شیک بودن هستند.
  او حتی در زندگی مشترک نیز حس مدیریت و رهبری دارد و ازدواجش را همراه با قانون شروع می کند و ضوابط را رعایت می کند. هیچ گاه خودش را به شما نمی چسباند و اجازه رشد و ترقی را به شما می دهد. از خصوصیات زن متولد مهر بسیار محتاط است و کارها را با آینده نگری پیش می گیرد. زن متولد مهر می تواند لحظه ای کار مردانه بکند و در لحظه بعد یک زن واقعی با ظرافت زنانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *