نحوه خرید

سنگ شناس به مشتریان خود در 7 روز هفته و ۲۴ ساعت روز امکان سفارش‌‏گذاری و خرید می‌‏دهد. بدیهی است که روند پیگیری سفارشات مشتریان در تمامی روزهای کاری هفته به استثنای جمعه و سایر روزهای تعطیل عمومی است. کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سفارشات فقط به صورت آنلاین از درگاه پرداخت اینترنتی و یا کارت به کارت با هماهنگی قبلی انجام میشود. در مواردی خاص مانند سفارش جواهرات و یا کلی فروشی و خرید راف میبایست با شماره تلفن مندرج در قسمت ارتباط با ما تماس گرفته و پس از هماهنگی به صورت آفلاین (کارت به کارت) به شماره کارت بانک ملی زیر واریز نمایید.
6037991949371243 آقای حسن کرمی.

تذکر1: کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نبوده و مسئولیت آن به عهده کاربر است. همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

تذکر2 : در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سنگ شناس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سنگ شناس محفوظ است. ما در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت نموده و مشتری با ورود به سایت سنگ شناس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.