سنگهای ماه تولد بهمن

سنگ ماه تولد بهمن

 بهترین سنگ ماه تولد بهمن آمیتیست است. همچنین گارنت، جاسپر زرد، عقیق سبز، فیروزه، سوژیلیت و اوپال نیز سنگهای فرعی ماه تولد بهمن می باشند. اعتقاد بر این است که سنگهای ماه تولد هر فرد بیشترین تطابق و هماهنگی را با ستاره نجومی و بدن خود دارد. استفاده از این سنگ ها باعث کمک به فرد متولد بهمن برای جذب انرژی کائنات و همچنین سیاره خود یعنی اورانوس می شود. در این مقاله ما به بررسی خواص و ویژگی های سنگ متولدین بهمن و طالع بینی و خصوصیات متولدین این ماه می پردازیم.

آمیتیست سنگ ماه تولد بهمن

سنگ آمیتیست

آمیتیست یکی از سنگ های با ارزش خانواده کوارتز، دارای رنگی سلطنتی، غنی از بنفش – ارغوانی می باشد. آمیتیست در بیشتر سایه های بنفش، یاسی تا ارغوانی روشن وجود دارد. فراوانی طبیعی و انواع نامحدود کوارتز آن را به پر استفاده ترین سنگ در تمام سنگ های معدنی قیمتی تبدیل کرده است. سنگ آمیتیست اغلب در بصورت کریستال شش وجهی یافت می شود که معمولا در بسیاری از سنگ های آذرین و دگرگونی، به ویژه گرانیت و گنیس(سنگ جرقه) رخ می دهد.

خواص فیزیکی آمیتیست از یک مکان تا مکان دیگر بسیار متفاوت است. متخصصین سنگ شناس می توانند فقط با یک نگاه کردن به آمیتیست بگویند که متعلق به چه مکانی می باشد! آمتیست های کرانه شرقی مکزیک، بسیار پهن هستند، در حالی که نمونه هایی از جنوب غربی و مرکزی مکزیک، بسیار رنگ روشنی دارند.

رنگ آمیتیست بسیار ناپایدار است و با قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید کمرنگ شود. آمیتیست های رنگ پریده را می توان با قرار دادن در بسته فویل فلزی، رنگشان را بهبود بخشید، زیرا درواقع رنگ بنفش آمیتیست از ناخالصی آهن منشا می گیرد. هرچه رنگ آمیتیست بنفش تر باشد ارزشمند تر است، با کیفیت ترین و عمیق ترین رنگ آمیتیست را صرف نظر از جایی که آنها هستند “سیبری” Siberian نامیده می شود، سنگهای نیمه قیمتی “اروگوئه”، سنگ های کمرنگ “رز فرانسه” نامیده می شوند. آمتیست ها اغلب در غرب هند، جنوب برزیل، اروگوئه، ماداگاسکار، ایالات متحده، اتحاد جماهیر شوروی، استرالیا، آفریقای جنوبی، جنوب غربی سریلانکا، آمریکای جنوبی و آفریقا یافت می شوند.

قدرت جادویی آمیتیست؛ سنگ متولدین بهمن

کریستال آمیتیست

آمیتیست به عنوان سنگی با ارزش و زیبا با قدمت طولانی در زمان باستان جهت طلسم و جادو و سنگ رایجی برای جلوگیری از مستی بود. کلمه آمیتیست از واژه یونانی amethystos به معنای “ضد مستی” می آید. مردان خردمند در عصر گشته یونان و روم، یک قطعه آمیتیست را داخل شراب خود رها کردند تا الکل نوشیدنی را خنثی سازند.
آمیتیست تاریخی طولانی با آداب و رسوم ادیان مختلف دارد. در کتاب “مردگان مصر” دستورالعمل هایی برای قرار دادن آمیتیست به شکل قلب تراش داده شده در بدن مرده وجود دارد؛ این شکل خاص برای کمک کردن به فرد برای گذار به عالم دیگر در آرامش انجام می شد. در کلیسای مسیحی، مخصوصا کلیسای کاتولیک رومی، آمیتیست به عنوان یک جواهر خلوص که اسقف ها آن را به طور سنتی در انگشتر خود قرار می دادند معروف می بود. همچنین آمیتیست سنگ بودا است و بین راهبان بودایی تبت در استفاده در مهره های تسبیح، به علت برجسته و چشمگیر تر بودن بسیار محبوب است.
اخترشناسان زرتشت باستان معتقد بودند که آمیتیست یک سنگ قدرتمند است که انسان را در برابر سحر و افسون بد و شیطانی محافظت می کند و همچنین موفقیت و خوش شانسی را برای صاحب خود می آورد. آنها باور داشتند که آمیتیست درک عمیق تری از دانش پنهان هستی به ما منتقل می کند.
در اواسط قرن پانزدهم، آمیتیست سنگی محبوب به عنوان طلسم همراه سربازان دفن می شد. تصور می کردند که آمیتیست نه تنها جهت محافظت در برابر آسیب و یا مرگ، بلکه سنگی برای بازدارندگی و کنترل ارواح شیطانی می باشد. آمیتیست سنگ ماه تولد بهمن ، آبان و آذر می باشد.

گارنت سنگ ماه بهمن

سنگ انگشتر گارنت

گارنت یا نارسنگ مجموعه ای از مواد معدنی است که از عصر برنز به عنوان سنگ های قیمتی و سایش گر استفاده شده است. نام “گارنت” از کلمه لاتین granatus “دانه” می آید، که احتمالا اشاره به Punica granatum “انار”، گیاهی با شکل دانه های قرمز، همانند اندازه و رنگ برخی از بلورهای گارنت می باشد.
گارنت اغلب در رنگ قرمز دیده می شود، اما در محدوده گسترده ای از طیف های رنگ های مختلف شامل قرمز، نارنجی، زرد، سبز، آبی، بنفش، قهوه ای، سیاه و سفید، صورتی و بی رنگ وجود دارد.

نادرترین گارنت، گارنت آبی است که در اواخر دهه 1990 در ماداگاسکار کشف و بعدها در بخش هایی از ایالات متحده، روسیه و ترکیه یافت شد. کریستال های خالص گارنت به عنوان سنگ های قیمتی استفاده می شود. علاوه بر این، ماسه گارنت سمباده خوبی است و می تواند در صنعت برای جایگزینی سیلیس در دستگاه های صیقل دهنده برای برش فولاد و سایر مواد که در جریانهای فشار بسیار بالا مخلوط شده به آب (جت های آب) هستند استفاده کرد.

نیروهای گارنت به عنوان سنگ متولدین بهمن

گارنت معدنی

گارنت یک سنگ قیمتی منکسر کننده است. یک داستان قدیمی درباره اینکه چگونه حضرت نوح نور کافی برای هدایت کشتی خود در طی 40 روزه داشت، می گوید. او از فانوسی به جنس گارنت استفاده کرد. در دوران باستان بسیاری از مسافران گارنت را جهت روشنایی مسیر خود همراه داشتند. مطمئنا گارنت به عنوان سنگی حفاظت کننده در برابر هر گونه فاجعه ای که آنها در راه خود داشتند، خدمت می کرد. این سنگ به عنوان یک طلسم برای مسافران استفاده می شد. در اسلام گفته شده گارنت سنگی است که آسمان چهارم را روشن کند.

گفته شد که سنگ های قیمتی گارنت برای بهبود زخم و بیماری های خون بسیار موثر هستند. به همین دلیل صلیبیان قرون وسطی از آن به عنوان یک طلسم محافظ مورد استفاده قرار دادند. امروز برخی معتقدند که این سنگ دارای مزایای خاصی برای کمک به گردش خون، ریه ها و قلب شما است. گارنت نماد مشهور ابدیت و اشتیاق و تعهد در عشق است. این سنگ قیمتی از زمان های قدیم با قدرت عشق عجین شده است. یونانیان باستان انار را به عنوان نمادی از هدیه عشق واقعی تلقی می کردند. همانطور که قبلا ذکر شد، گارنت کلمه لاتین به معنی دانه انار در ارتباط است. گارنت سنگ ماه تولد بهمن، آبان، دی، اردیبهشت است جالب است بدانید گارنت سنگ اصلی ماه تولد دی می باشد.

جاسپر سنگ شانس متولدین بهمن

جاسپر زرد

جاسپر یک نوع سنگ با سختی 7 در مقیاس مو و از انواع کالسدونی و کوراتز است که به شکل های نامنظم، ریز دانه و مات وجود دارد. جاسپر ممکن است در سایه های قهوه ای، خاکستری – آبی، قرمز، زرد، سبز و حتی بنفش دیده شود. البته جاسپر زرد سنگی است که قدرت آن با متولدین بهمن بسیار سازگار تر است.
جاسپر کروی Orbicular دارای رنگ سفید یا خاکستری و به شکل چشم است که توسط جاسپر قرمز احاطه شده است. جاسپر نواری Ribbonr با رنگ های راه راه است و در حکاکی و برجسته کاری سنگ های قیمتی استفاده می شود، که به جلوه دادن ساختار لایه ای آن کمک می کند اعتقاد برا این است که جاسپر ما را در برابر کاستی ها و خشکسالی محافظت می کند.

خواص جاسپر به عنوان سنگ ماه بهمن

جاسپر سنگ جاسپر زرد شما را با انرژی خورشید متصل می کند، باعث شادی، شور و مثبت گرایی می شود. این سنگ به شما یادآوری می کند که به زمین متصل، و باعث افزایش نیروی حیاتی از طریق بدن شوید. از خواص سنگ یشم زرد می توان به افزایش اعتماد به نفس شما اشاره کرد، به خصوص در مواردی که احساس می کنید در هم شکسته و در موقعیت سختی می باشید. داشتن سنگ جاسپر زرد با شما در تمام طول روز، به کاهش احساسات استرس و اضطراب کمک می کند، آنها را با احساسات شادی و خوشبختی کامل جایگزین می کند.

سنگ جاسپر زرد خواصی دارد که موجب تحریک و تعادل چاکراهای شبکه عصبی زیر معده می شود تا استرس و اضطراب را کاهش دهد. اعتقاد بر این است که سنگ جاسپر زرد به پاک کردن ذهن شما کمک کرده و شما را به جای عقبگرد، یاری می کند تا همیشه به سمت جلو و اهداف خود حرکت نمایید. هنگامی که شما نیاز به افزایش انرژی دارید، سنگ جاسپر زرد را با خود حمل کنید! ماهیت جادویی جاسپر زرد میتواند مشابه با آدرنالین برای شما باشد که کمک می کند تا انرژی بدن، ذهن و روح خود را تقویت نمایید. از بین تمامی رنگ های سنگ جاسپر، تنها جاسپر زرد رنگ سنگ ماه تولد بهمن بوده و با سیاره آنها هماهنگی دارد.

عقیق خزه ای یا شجر؛ سنگ متولدین بهمن

عقیق خزه ای یا شجر

عقیق در رنگ های مختلفی مانند سفید، خاکستری، قرمز، نارنجی، سبز، آبی و سیاه وجود دارد. این سنگ گاهی با رنگ های متنوع بصورت باندی یا لایه ای پدیدار می شود. رگه های عقیق خزه ای نیز گاهی می تواند به یک درخت شبیه باشد. عقیق متعلق به خانواده کوارتز است و با پرشدن حفره هایی در سنگ میزبان تشکیل می شود.

عقیق از دوران باستان استخراج و در جواهرات استفاده می شد. این سنگ یکی از قدیمی ترین سنگهای قیمتی است که توسط انسان ها استفاده شده است. عقیق(agate) به نام رودخانه Achates در سیسیل نامگذاری شده است. رودخانه در حال حاضر Dirillo نامیده می شود. فیلسوف یونانی به نام تئوفراستوس‌ Theophrastus سنگ عقیق را هنگامی که در قرن چهارم آن را در رودخانه کشف کرد، نامگذاری نمود.

خواص عقیق خزه ای برای بهمنی ها

عقیق خزه ای

گفته می شود که عقیق خزه ای(سبز) بهترین دوستدار باغبانان است. از زمان باستان انگشتر عقیق سبز به عنوان یک ابزار ارزشمند برای تولید محصولات سالم و رشد گیاهان باغ خود استفاده می شده است. کشاورزان لبنیاتی در اروپا (بعضی از آنها هنوز هم کار می کنند) مشتاقانه سنگ عقیق خزه ای را بالای درب انبار آویزان می کنند. آنها اعتقاد داشتند که شیر گاو می تواند در طی طوفان های رعد و برق ترشیده شود. سنگ عقیق سبز می توانند جادوی خود را بکار اندازد و مانع ترش شدن شیر شود.

یکی دیگر از ترس کشاورزان، جادوگران زن بود که در طول شب برای سوار شدن گاو می آمدند. سنگ عقیق به عنوان طلسمی برای محافظت از گاو از جادوگران زن بکار می رفت. هیچ جادوگر نمی تواند وارد یک ساختمانی شود که توسط عقیق محافظت می شود! عقیق سبز خزه ای یا شجر سنگ ماه تولد بهمن و شهریور می باشد.

اوپال سنگ متولدین بهمن

سنگ اوپال یک ماده معدنی با ساختار غیر بلورین، یعنی بدون شکل است. به عبارت دیگر، از مواد کروی کوچک ژل سیلیکا نامنظم ساخته شده است. سنگ اوپال اغلب حاوی 5-15٪ و گاهی تا 20٪ آب است بنابراین اگر به درستی مراقبت نباشید، ممکن است خشک و ترک ببندد.
دو نوع اوپال وجود دارد؛ اوپال گرانبهای رنگین کمانی با درخشش رنگ ها و نوع دیگر آن اوپال معمولی رایج که به طور کلی غیر شفاف است و خیلی کم و یا اصلا رنگین کمانی نیست. اوپال ها با پر کردن حفره ها در سنگ های رسوبی یا در رگه های سنگ های آذرین شکل می گیرند. همچنین اوپال ها جایگزین مواد ارگانیک در فسیل، چوب، صدف و استخوان می شوند. استرالیا از قرن نوزدهم و سایر نقاط دیگر از جمله چکسلواکی، برزیل، مکزیک، آفریقا و ایالات متحده آمریکا تولید کننده اصلی اوپال بوده اند.

سنگ اوپال

ویژگیهای اوپال برای متولدین بهمن

انگشتر اوپال

سنگ های قیمتی اوپال نماد وفاداری، بینش الهی و بصیرت عرفانی می باشند. آنها شور و شوق وابسته به عشق و هوای شهوانی را تقویت می کنند. اوپال سنگ امید است. این سنگ به عنوان یک راه حل در برابر کم رویی استفاده می شود. حس ارزش در برابر خود را افزایش می دهد و کمک می کند تا از حس های منفی در گذشته خود بیرون بروید.

استفاده از اوپال آبی رنگ، محبت و خوشی می آورد. اوپال قرمز و آتشین، قوت، صحت ، جرأت و زنده دلی را به ارمغان می آورد، اوپال سیاه مشکوک می باشد. همیشه سعی کنید اوپال و مروارید را دست اول استفاده نمائید، شاید به این دلیل باشد که بعضی میگویند برای ما بدشانسی آورده است. اثرات و انرژی صاحب قبلی حداقل تا ۲ سال در آن می ماند و اثرات بد زودتر اثر کرده و آدمی را غمگین می سازد.

به طور کلی همه اوپال ها در جذب خوش اقبالی برای صاحب خود خواص بی نظیری دارند. ولی مراقب باشید که اوپال ها به ارتعاشات صاحب خود حساس هستند و می توانند آنها را نشان دهند که این اوپال را به سنگی برای تجلی انرژی تبدیل می کند، ولی درصورت وجود انرژی های منفی حمل کننده، به همان قدر نیز می توانند انرژی های منفی را بروز دهند. بنابراین اگر در هر حال احساسی منفی داشتید، از همه اوپال ها اجتناب کنید. این گوهر جادویی سنگ ماه تولد بهمن و همچنین اوپال سنگ اصلی ماه تولد مهر است.

فیروزه سنگ ستاره ماه تولد بهمن

سنگ فیروزه

سنگ فیروزه سمبل سنگ های قیمتی ایران زمین است که در گذشته به سنگ ترکی معروف بود. علت آن این بود که دگذشته فیروزه ایران از راه ترکیه وارد اروپا می شد. در ترکیه به فیروزه «فیروز fayruz» گفته می شود. فیروز به معنی سنگ خوش شانسی و شادی و به عنوان سنگی بسیار خوشایند درنظر گرفته می شود. امروزه با نام turquois در بین تاجران جواهر مبادله می شود.

فیروزه درواقع فسفات مس آبدار آلمینیوم است. رنگ های آن شمال سبز و سبز متمایل به خاکستری، آبی آسمانی و سبز آبی می باشد. این رنگ ها به علت وجود کم یا زیاد بودن عناصری مثل مس و آهن می باشد. به دلیل وجود ناخالصی لیمونیت رگه های قهوه ای، ناخالصی شن باعث رگه های خاکستری سیر و ناخالصی سیاه به علت وجود اکسید منگنز بر سطح سنگ فیروزه پدیدار می شود. به همین دلیل فیروزه اصیل با رنگ آبی یک دست بسیار کمیاب است.

فیروزه در سراسر جهان یافت می شود. تاریخ آن به عنوان یک سنگ معنوی بیش از 7500 سال است. فیروزه ایرانی یکی از بهترین در جهان (و برخی از اولین معادن) محسوب می شود. چین، شمال و جنوب امریکا، عربستان سعودی، تبت نیز دارای ذخایر قابل توجهی از این جواهر است. ویرجینیا دارای فیروزه های بسیار نادری است که در بلورهای منشوری شکل می گیرد.

قدرت درمانی فیروزه به عنوان سنگ ماه بهمن

جدا از بحث درمانی مخصوصا به عنوان چشم زخم، به طور کلی فیروزه سنگ موفقیت و کامیابی است. نقل شده سنگ فیروزه به عنوان یک طلسم برای محافظت از مسافران از قرون وسطی استفاده می شد. در دنیای مدرن برای همه کسانی که در سفر پرواز مانند مسافران، خدمه کابین و خلبانان آن را حمل می کنند، سفری با موفقیت به همراه خواهند داشت.

روسیه دارای یک رسم طولانی از استفاده از سنگ فیروزه در حلقه عروسی به عنوان نماد عشق دارد. در انگلستان مردم باور دارند سنگ فیروزه با عشق پایدار همراه می باشد. برای یک زن جوان غیر معمول نیست که قبل از اینکه راهی سفر شود یک انگشتر فیروزه به دوست پسر خود بدهد. این کار برای اطمینان از این است که او را فراموش نخواهد کرد می باشد. شکسپیر به این سنت در نمایش “تاجر ونیزی” اشاره دارد. شایلاک(نام‌ رباخوار يهودى) انگشتری از نگین فیروزه را از لیه Leah، همسر دیرینش دریافت کرد. گوهر زیبای فیروزه سنگ ماه تولد بهمن ،اردیبهشت و همچنین فیروزه به عنوان سنگ اصلی ماه تولد آذر است.

سوگیلیت سنگ خاص متولدین بهمن

سوگیلیت (که بعضا سوژیلیت خوانده می شود) سنگی است که تقریبا به تازگی در جهان سنگ های قیمتی توسط دانشمند ژاپنی به نام دکتر ک. سوجی Dr. K Sugi در سال 1944 کشف شده است. اگرچه مهم ترین یافته تاریخی در بیابان های كالاهارى Kalahari در آفریقای جنوبی در سال 1975 بود. سوگیلیت به خوبی شکل بلوری را تشکیل نمی دهد، اما آنها به طور کلی سنگ هایی درشت هستند و اجازه می دهند فرصت بیشتری برای تولید نمونه های بیشتری در سایه های متمایز ارغوانی-بنفش داشته باشیم. جواهرات سوگیلایت صیقل خورده به طور کلی مات و تقریبا جلای روغنی مانند با رنگ بنفش – ارغوانی پررنگ هستند.

نیروهای روحانی سوگیلیت برای متولدین بهمن

سوگیلیت خاص ترین سنگ ماه تولد بهمن می باشد. سمبل کنترل خود است. سوگیلیت ذهن و ناخودآگاه ما را برای افزایش عملکرد خود باز می کند. این یک سنگ بسیار قدرتمند در زمینه ارتباط با دنیای ارواح است و به شخص جهت استفاده از قدرت های روحی کمک می کند.

از لحاظ جسمی، سوژیلیت برای کسانی که از درد رنج زیادی می برند مفید است. سنگ سوژیلیت با رفع سردرد و ناراحتی در بسیاری از سطوح، تنظیم و تطبیق مغز و اعصاب سنگی شگفت انگیز است. همچنین سنگ سوگیلیت موجب هماهنگ شدن سرتاسر وجودمان خواهد شد و یک کمال معنوی برای شخص به ارمغان می آورد. گفته شده این جواهر برای از بین بردن خشم، استرس، سرخوردگی و دیگر انرژی های منفی از خود و دیگران مفید است. سوگیلیت بسیار پر انرژی است و هرگز نیازی به شارژ آن نیست، اما باید حداقل یک بار در ماه، میان سنگ های هماتیت تخلیه شود.

خصوصیات متولدین بهمن

خصوصیات متولدین بهمن


متولدین این ماه انسان های خاصی هستند، آنها با عکس العمل ها و رفتارهای غالبا عجیب خود حس متفاوت بودنشان را نشان می دهند. آنها واقعأ خاص هستند متولدین بهمن تفکر خود را بر آداب و رسوم قدیمی غالب می کنند و اصولا عامل تغییرات مهم هستند. آنها علاقه مند به کشف کردن و تجربه کردن هستند و بیش از هر چیز طرفدار استقلال و عشق هستند آنها تمام تضادهای رفتاری را در آن واحد از خود بروز می دهند.

سمبل ماه اسفند

شاد و تودار – سیاستمدار – آرام و شلوغ و پر سر و صدا و… متولدین این ماه اصولا دوستان زیادی دارند اما کمتر با کسی صمیمی می شوند یا رابطه ای طولانی برقرار می کنند. متولدین بهمن گاهی عاشق سکوت و تنهایی هستند به همین دلیل یک دفعه کنار کشیده و از جمع دور می شوند و در انزوا می مانند بهمن ماهی ها همیشه خواهان بهترین ها هستند، آنها افرادی باهوش و با استعداد و به همین ترتیب کنجکاو هستند.

متولدین ماه تولد بهمن روشهای خاص خود را برای برخوردهای اجتماعی با افراد مختلف دارند اصولا رابطه خوبی با مواردی که همه از آن گریزانند برقرار می کنند مانند کودکی گریان یا افراد عصبی و پرخاشگر. متولدین بهمن اصولا در کمال خونسردی اهل عمل هستند، آنها مسیر زندگی خود را بدون دخالت طی می کنند و کمتر در کار و زندگی کسی دخالت می کنند. آنها انسان هایی متعهد، نسبت به قول دادن هستند اما منضبط و وقت شناس نیستند و هرگاه احساس کردید دوره انزوای او شروع شده سعی کنید او را راحت بگذارید چون این دوره خیلی سریع طی می شود.

بهمن ماهی ها انسان هایی راحت هستند و افراد اطراف خود را صمیمی میدانند یا حداقل رفتارشان این گونه می گوید. آنها تعصب خاصی ندارند اراده قوی آنها باعث می شود که آنها هرچه بخواهند راحت بدست آورند. متولدین بهمن خیلی اهل جنگ و دعوا نیستند و اگر در موقعیت آن قرار بگیرند سریع آنرا خاتمه میدهند آنها در زندگی مسیر اعتقاداتشان را دنبال می کنند و غالبأ خیلی دیر به کسی اعتماد می کنند و این اعتماد بعد از تحقيق و تفکرهای متعدد بوجود می آید. خواب مناسب برای آنها اهمیت فراوان دارد و اگر بعد با ورزش همراه شود در سلامتی شان مؤثر است. متولدین ماه تولد بهمن حس ششم قوی دارند و از دورغ و فریب متنفرند آنها از قرض دادن و قرض گرفتن خوششان نمی آید.

سنگ شانس ماه تولد بهمن

خصوصیات مرد متولد بهمن


بهترین سنگ ماه تولد بهمن برای مردان آمیتیست است. سنگهای دیگری که بر مردان متولد بهمن در مسیر عرفانی خود تاثیر می گذارند عبارتند از گارنت و جاسپر زرد. سنگ آمیتیست به مردان متولد بهمن کمک می کند تا به طور موثر انرژی حاصل از سیاره حاکم خود “اورانوس” را بدست آورند. هنگامی که سنگ متولدین بهمن توسط مردان این ماه حمل می شود، اورانوس همیار آنها می شود و مشکلات روحی، فیزیکی و عاطفی آنها را تسکین می دهد.

بهترین سنگ ماه تولد بهمن برای زنان

خصوصیات زن متولد بهمن


زن متولد بهمن دوست دارد در زندگی شگفت زده شود. آنها دوست دارند چیزهای غیر معمول را بپوشند. آنها اصالت قابل توجهی در وجودشان دارند. بنابراین تنها سنگ متولدین بهمن برای زنان این ماه که می تواند آنها را در زندگی سوپرایز کند آمیتیست است. این سنگ خوشبختی و خوش شانسی را برای متولدین زن بهمن می آورد!

30 دیدگاه برای “سنگهای ماه تولد بهمن

 1. Mehdi Ghorbani گفته:

  واقعا درباره بهمن ماه‌ی هر چی گفتن درسته 🧿🙏🏻 من ۱۸ بهمن هستم
  قبلا اعتقاد به این چیزا نداشتم ولی بعدها فهمیدم واقعا و دقیقا درسته و….. پیچیده ست ماهای سال . مخصوصا بهمنی ها 🧿💙

  • مهندس مهرداد جاور مرندی گفته:

   ادیب مرندی جودی ،
   ایتکه عقیق دست چه کسی باشد و چه انرژی هایی گرفته باسد، مهم است،
   عقیق پروده و غنی همی شود ، ..عقیقی که ذکر خوانده میشود رویش و انرژی هتی بدن مومن را می گیرد همی از نظر مادی و معنوی قیمت پیدا می کند

 2. ehsan.f.1990 گفته:

  درود بر متولدین بهمن.مهربون و خوش قلب.خوشحالم که بهمنی هستم.متولدین بهمن انرژی خاصی دارن روی انرژیهاتون کار کنید.

 3. دریا گفته:

  سلام من دنبال امتیست هستم ولی پیدا نکردم خیلی آدم افسرده ایم چون خوندم برای متولدین بهمن امتیست شادی اورع میخواستم بدون آیا واقعیت داره یا نه از کجا میشه سنگ تکیشو بخرم روی گردنبد بندازم فیروزه از نیشابور خریدم ولی امتیست رو خیلی از رنگش خوشم میاد

  • شایان گفته:

   با من باش دریا منم بهمنی هستم میتونم زندگی خوبی داشته باشیم

  • Mehdi Ghorbani گفته:

   اگر خواستی من سنگ امتیست خریدم چندتا ، چون خودم ۱۸ بهمنی هستم . قبل از این که این چیزا را درباره بهمن ماهی ها بدونم از رنگ آبی و سیاره اورانوس را دوست داشتم و خیلی چیزای دیگه که یه مدتی هست فهمیدم خصلت بهمن ماهی هست به خاطر همین این سنگ را خریدم از هند ، نروژ زندگی میکنم و اینترنتی از هند سفارش دادم با پست فرستادن، میتونم یکی برات پست کنم ایران یا هر کشوری که هستی..منم تنهایی را دوست دارم فکر میکردم که شاید افسرده شدم ولی نه ، شما هم فکر افسرده بودن را نکن..

 4. م ط گفته:

  همسر من متولد. ماه بهمن هست. تمام رفتارها و شخصیتهای گفنه شده. کاملا. درست بوده تا جاییکه. تا الان. بخاطر دنبال کردن چیزهای عجیب و غریب و یادگیری و تجربه کردن هر چیزی که فکر میکرده باید خودش تجربه کنه تا درک درست پیدا کنه . چندتا اختراع و در علوم ماورا. چیزی از صاحب نظران ان کم نداره ولی. محال هست. کسی بفهمه یا حرفی بزنه

 5. Arya.davoodi.karate گفته:

  تمام متن هایی که در این سایت پر انرژی نوشته شده بود، واقعیت داشت.
  خوشحالم از اینکه توانستم اطلاعاتی و اگاهی هایی در مورد خودم بدانم. کاش اطلاعات بیشتری هم بود .🌹🌹🌹💕🙏🟣🟣🔮🧿💎💍

 6. A.t گفته:

  اولیننننن مطلبی بود که درمورد بهمن خوندم و واااااااقعا ۹۹ درصدش درست بود عالی بود دمتون گرم

   • reza گفته:

    😂😂😂😂 داداش
    منم بهمن ماهیم خب درست میگه دقیقاخصلت ورفتارهای خودموکه به خودم نمیتونم دروغ بگم درست وعالی وکاملا واقعی
    حتی برای زن اسفندی هم دقیقاتاییدمیکنم که درسته درسته قدیم هااینهارابطوردقیق کشف وثابت کردن
    درودوسپاس بربهمنی هاواسفندیها👌👌

 7. مونا گفته:

  سلام
  واقعا اطلاعات و مطالب درج شده در سایت بسیار جامع و مفید هستند .ممنونم
  آرزوی موفقیت دارم

 8. s .i گفته:

  مردهای متولد مرداد بی نظیرند . اونها بی نهایت خردمند و باهوش هستند . مردهای متولد بهمن فقط یک تبلیغ اند ، اونا ضعیف اند . قدرت تخلیل عالی ندارند ، توانایی درک تابع دلتای دیراک را ندارند .

   • Ho3in گفته:

    بهمن۱۰۰%درسته کارش این است حسادت یعنی انکارکردن.؟ندیدن این همه صفات نیک

  • F.m گفته:

   نخیر بهمنی ها فوق العاده ان حرف ندارن
   برو به خودت ایراد بزار

  • امیر گفته:

   اون شخصی که باعث شده شما نسبت به متولدین بهمن دید نامناسبی داشته باشید احتمال زیاد مرداد ماهی بوده و به دروغ خودش رو بهمنی جا زده

  • P گفته:

   اتفاقا مرد مردادی خیلی بی اخلاق و کینه‌ای، حسود و از خودرازی ، خسیس و رفتار مناسبی در مقابل همسر ندارند و درک خیلی ضعیف دارن

  • خالد حکیمی گفته:

   این مطالب که گفتن و همه بهم گفتن دارم و درسته همش
   ولی جالبه چقد کامنت گذاشتن بهمنی های با غیرت و هیچکدوم توهین نکردن به کسی
   دم هما بهمنی ها گرم

  • ایلیا گفته:

   یکاره اومدی از کی انتقام بگیری؟
   😂 بهمن ماهی بدی به پستت خورده بوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *