سنگهای ماه تولد مرداد

سنگ ماه تولد مرداد

سنگ ماه تولد مرداد زبرجد (پریدوت) است همچنین اونیکس و عقیق سلمیانی سیاه، ساردونیکس، تورمالین، بلور کوراتز، کارنلین، توپاز طلایی و الماس سنگهای فرعی ماه تولد مرداد می باشند. متولدین برج اسد با استفاده از سنگ های تولد خود می توانند غیرممکن ها را ممکن سازند و انرژی کیهانی را از ستاره نجومی خود دریافت کنند. در ادامه به بررسی سنگهای ماه تولد مرداد و خصوصیات متولدین مرداد می پردازیم.

زبرجد یا پریدوت سنگ ماه تولد مرداد

پریدوت - زبرجد

زبرجد یا پریدوت سنگی قیمتی و قدیمی است که به وفور در خاورمیانه یافت می شود. درخشش آن مثل شیشه است. رنگ جواهرات پریدت بسته به مقدار آهن موجود در ساختار بلوری آن، ممکن است از زرد به زیتونی تا سبز قهوه ای متفاوت باشد. سختی زبرجد بین 6.5 تا 7 درجه مو می باشد. با ارزش ترین رنگ پریدوت، سبز زیتونی پر رنگ می باشد. زیبایی این گوهر به همراه رنگ کم نظیرش، جذابیت خاصی به آن می دهد.

جالب است بدانید در زمان های خیلی دور به این سنگ توپاز می گفتند، تا اینکه حدود سیصد سال قبل فرانسوی ها این گوهر را “پریدوت” نامگذاری کردند. بلورهای بسیار زیادی از پریدوت در منطقه Mogok میانمار (برمه) یافت می شوند. در موزه واشنگتون یکی از بزرگترین آن یعنی 310 قیراط وجود دارد. پریدوت در ایالات متحده به ندرت بزرگتر از دو قیراط است.

قدرت های جادویی پریدوت برای متولدین مرداد

جواهر انگشتر زبرجد

پریدوت، دارای تلألو سبز – طلائی ملایمی است. بدلیل دارا بودن مقدار زیادی زرد، در درون سبز، پریدوت، دارای کیفیت توسعه دادن قدرتهای ذهنی میباشد و نیز، متعادل کننده و آرام بخش برای احساسات می باشد. پریدوت سنگ ماه مرداد می باشد و مختص سال سوم سالگرد ازدواج است. ساکنان آتلانتين، مصریان باستان، آزتک ها، آینکاها، و تولیک ها، از پریدوت، بعنوان آرام بخش، تصفیه کننده و متعادل کننده انرژی در جسم فیزیکی، استفاده میکرده اند. گفته می شود جهت افزایش قدرت جادویی آن باید آن را همراه با طلا استفاده کرد.

پریدوت، دارای اثرات پاک کننده زیادی است و دارای ارزش بسیار زیادی در هضم غذا، رفع یبوست، کمک به شرایط زخم معده مانند و تورم روده ها و برقراری انرژی در طحال دارد. به کمک این سنگ خورشید(مصریان قدیم به آن سنگ خورشید می گفتند)، دیده درونی را باز می کنیم. پریدوت، مالیخولیا را بهبود داده و الهام می بخشد. زبرجد سنگ ماه تولد مرداد و مهر می باشد.

اونیکس؛ سنگ ماه تولد مرداد

عقیق سلیمانی یا اونیکس

منشا نام اونیکس در زبان یونانی است و به معنای نوکس nux یعنی “ناخن” است، که احتمالا به دلیل شفافیت ضعیف آن بوده است. (Onyx) نوعی کانی کالسدونی با نوارهای تقریبا موازی مستقیم مشکی سفید است که در رنگهای مختلفی دیده می شود ولی در بازار نوع سیاه یکدست آن طرفدار و فروش بیشتری دارد. سنگ اونیکس از ذخایر سیلیکا در منافذ گدازه های آتشفشانی تشکیل می شود. اگرچه در منابع دیگر کانی شناسی ذکر شده است اونیکس نوعی از عقیق است با این حال بسیاری از منابع علمی از جمله IGS بر این باورند که انیکس نوعی کلسدونی است.  در حقیقت اونیکس سیاه می تواند در مقطع نازک در حد دو میلیمتر نور را عبور داده و باندهای موازی (معمولا) نشان دهد ولی با عقیق متفاوت است. 

نیروی ماورائی عقیق سلیمانی برای متولدین مرداد

انگشتر عقیق سلیمانی

اونیکس سنگی برای تازه سازی، تقویت ذهن و افزایش درک شهودی، افزایش نیروی جنسی و فیزیکی مخصوصا برای ورزشکاران، کنترل غرایز جنسی و عادات بد می باشد. در عصر باستان برخی اعتقاد داشتند که این سنگ نماد شیطان و ابلیس است و که در نیمه شب باعث وحشت و کابوس می شود. در زمان قدیم اعتقاد داشتند درون سنگ سلیمانی جن وجود دارد که درصورت در همان حال برخی آن را به عنوان محافظی در برابر نیروهای بد اهریمنی می دانستند!

اگر عقیق سلیمانی را در خواب دیدید به معنی داشتن زندگی ای سرشار از شادی می باشد. بطور کلی عقیق سلیمانی سیاه متعادل کننده نیروهای بدن نظیر عواطف یا حس زنانه – مردانه بودن است. به همین دلیل آن با چاکراه اول بدن در ارتباط می باشد و با خارج یا وارد کردن انرژی از ریشه تا چاکرای تاج برای به تعادل رسیدن انرژی جسمانی و تمرکز و رسیدن به نیروهای برتر کمک می کند. اونیکس سنگ ماه تولد مرداد و دی ماه می باشد.

ساردونیکس یا عقیق یمانی برای مردادی ها

سنگ ساردونیکس یا باباقوری

احتمالا ساردونیکس ارزان ترین سنگ ماه تولد مرداد می باشد و به لحاظ تخصصی یکی از انواع سنگ اونیکس (چالسدونی با کوارتز متبلور) است، اما ظاهر منحصر به فرد خود را دارد. یک سنگ ساردونیکس، از دو سنگ شفادهنده یعنی لایه های انیکس و یک سنگ به نام سارد (یا کارنلین) مخلوط و ساخته می شود. این امکان از آنجایی وجود دارد که اونیکس و کارنلین از یک نوع کانی معدنی، یعنی کلسدونی است که در بسیاری از نقاط جهان در پوسته زمین فراوان است.

ترکیبی از سارد(کارنلین) و اونیکس یک سنگ قرمز رنگی با نوارهای سیاه، سفید یا عمیق تر قرمز ایجاد می کند. این رنگها به سه رنگ باستانی الهه های سه گانه نیز معرف اند. گوهرشناسان بر این باورند که بهترین نمونه های ساردونیکس از هند است. سنگ های این ناحیه سایه هایی متضاد از قرمز با نوارهای سفید روشن در سراسر آن وجود دارد. این به طور معمول به آرایش زمین شناسی پوسته زمین در منطقه تعلق دارد. با این حال، سنگهای زیبا از ساردونیکس در بسیاری از نقاط جهان مانند برزیل، چین، آلمان و ایالات متحده آمریکا نیز استخراج می شوند.

خواص ساردونیکس؛ سنگ متولدین مرداد

گردنبند ساردونیکس یا باباغوری

گفته شده است که یک سنگ ساردونیکس دارای بسیاری از توانایی های شفادهنده است که می تواند به صاحبش در زمان های سخت کمک کند. رومیان باستان اعتقاد داشتند که جواهر سحر آمیز ساردونیکس، شجاعت و شکوه و اعتماد به نفس را به صاحبش می دهد. همچنین حضور اراده شر یا مرض را از استفاده کننده دفع میکند زیرا یک سنگ قدرت و حفاظت است. در بعضی از فرهنگ ها، استفاده از ساردونیکس در تزئین خانه به منظور کنار گذاشتن ارواح شیطانی معمول است.

ساردونیکس یک گوهر احساسی است و سیستم عصبی و قوه درک احساسات را بهبود می بخشد. گفته شده که با استفاده از یک آویز یا حلقه ساردونیکس، توانایی شهود و تمرکز افزایش می یابد. سادونیکس روی چاکرای پنجم یا چاکرای گلو تاثیر مستقیم دارد و همراه چاکرای اول(ریشه) و چاکرای ششم(چشم سوم) هماهنگ و مفید است.

بلور کوارتز شفاف (دُرِّ کوهی) برای مردادی ها

سنگ کریستال کوارتز

سنگ کریستال  یا دُرِّ کوهی شفاف در صورت خلوص، همانند آب بی رنگ است که به بلور کوارتز شفاف معروف است. سختی بلور کوارتز 7 درجه مو می باشد. کریستال کوارتز یکی از فراوان ترین سنگهایی است که در همه جای دنیا به وفور پیدا می شود. این گوهر در اوایل تاریخ عنوان ابزار و سلاح استفاده می شد و در حال حاضر در سراسر جهان در ساعت، لوازم و فن آوری استفاده می شود!

سنگ کریستال به طور جداگانه یا به صورت گروهی رشد می کند و با توجه به درجه حرارت در زمان تشکیل آنها، شکل های مختلفی را می گیرد. سنگ کریستال کوارتز شفاف به رنگهای مختلف وجود دارد و معمولا در شکاف کوهها شکل می گیرد با چاقو نمی توان آن را خراش داد. خاکه آن سفید است و از شیشه سان تا نیمه شفاف و بصورت کدر وجود دارد.

در کوهی خالص شفاف ذوب می شود و در اثر حرارت نمی ترکد در حالیکه عقیق که نوعی سلیکات آبدار است در اثر حرارت می ترکد. بلور کوارتز پرتو های ماورابنفش را از خود عبور می دهد. در ساخت شیشه، چینی و جواهر مورد استفاده است. کریستال کوارتز شفاف در نقاط مختلف ایران مانند طالقان، کوههای سبلان، کوههای زاگرس و غیره وجود دارد.

درمان با بلور کوارتز برای متولدین مرداد

درمان با کریستال کوراتز

کوارتز استاد شفا دهنده و “سنگ قدرت” است! گویا تنها سنگ همه فن حریف و چند منظوره در زمینه درمانی است. سنگ کریستال کوارتز تقریبا برای تمام متولدین برج های نجومی سال می تواند استفاده شود. بلور کوارتز شفاف به راحتی انرژی را تمیز، ذخیره و تقویت می کند و به طور کلی ذات طبیعی آن هماهنگ کننده می باشد.

کوارتز می تواند انرژی را دریافت (از دنیای معنوی) یا ارسال کند بنابراین برای انتقال خواص درمانی در همه سطوح تغییر ذهنی، احساسی، جسمی و معنوی استفاده می شود. بلور کوارتز شفاف طبیعی بافت ها و مایعات بدن را تحریک می کند تا در بالاترین فرکانس بهبودی تشدید شود. این سنگ با تمام چاکراها و غده های مغز برای تعادل، پاک سازی و بهبودی کار می کند. بلور های کوارتز سنگ هایی کامل جهت رسیدن به حالت هاله عرفانی و مدیتیشن می باشند. بلور کواتز شفاف سنگ ماه تولد مرداد و اسفند می باشد.

تورمالین برای متولدین مرداد

سنگ های تورمالین

تورمالین متنوع ترین و زیباترین سنگ ماه تولد مرداد است. این گوهر دارای خاکه بیرنگ است و بلور های آن خطوط رشد بلند و دارای شیارهای طولی هستند. تورمالین از شیشه سان تا کدر وجود دارد که نوع شیشه سان آن در جواهر سازی استفاده می شود. احتمالا بیشترین طیف رنگ و همچنین بیشترین اسامی را این جواهر دارد. انواع آن عبارتند از روبلایت به رنگ صورتی-قرمز، ایندیکولیت به رنگ آبی، زمرد برزیلی به رنگ سبز، آکروئیت بیرنگ، دراویت به رنگ قهوه ای، سیبریت به رنگ بنفش و اسکورل به رنگ سیاه.

تورمالین ممکن است در یک سنگ دارای دورنگ باشد. نوعی از آن با مرکز صورتی و اطراف سبز، به تورمالین هندوانه ای معروف است. در سنگهای تیره تر، دورنگی واضح تر است. تورمالین از هر رنگ که باشد، اگر حرارت بیند، دارای بار الکتریکی می شود و یک سوی بلور منفی و سوی دیگر مثبت خواهد بود. این بلور چیزهای سبک و گرد و غبار را جذب می کند. به علت این خاصیت در جعبه گوهر فروشی، تورمالین زودتر از دیگر سنگها گردو غبار را بخود جذب می کند.

کوههای اورال روسیه دارای تورمالین آبی و قرمز است، که در خاکهای زرد حاصل از گرانیت های هوازده می توان آن را یافت. در ماداگاسکار در صخره های پگماتیتی، انواع قرمز و بیرنگ آن را می توان یافت. نوع زرد و قهوه ای در سریلانکا، نوع سبز، آبی و قرمز در برزیل و نوع سبز در نامیبیا یافت می شود.

خواص تورمالین؛ سنگ ماه مرداد

جواهر تورمالین هندوانه ای

تورمالین سبز، عمیق و در عین حال پر تحرک است. تورمالین سبز، از طریق سیستم عصبی، ذهن را آرام و متعادل می کند و بوجود آورنده این خواسته است که، عقل و دانایی را بدست آوریم و حل تضادها و کشمکشها را آسان سازیم. تورمالین سبز، صاف، نیروبخش و درمان کننده است؛ دارای قدرت جوانی بخش بوده و موجب تجدید حیات، در تمام بدن میشود.

تورمالین سبز، ذهنیت را به این ترتیب تغییر میدهد که، ادراکات و تصورات کهنه را در هم می شکند و ما را بسوی شروع جدیدی، در سطح متفاوتی از آگاهی، می راند. هر فردی بسوی رنگ مناسب و صحیح خود هدایت میشود. تورمالین سبز، درمان کننده فوق العاده ای، برای بیماریهای قلبی، اشکالات مربوط به فشار خون، یا آسم می باشد.

تورمالین صورتی یا روبلیت در طیف های رنگی مختلفی از قرمز پررنگ تا صورتی و گاه بنفش دیده می شود. تورمالین صورتی احساس عشق قلبی و از خودگذشتگی را تقویت کرده و ذات ما را خالص و به هدفمان جهت می دهد. همانند یاقوت سرخ، تورمالین نیز در مورد تعادل دادن به درون انسان و قلب آنها اثر بسیار مفیدی دارد. روبلایت یا تورمالین صورتی قوه ادراک احساسی و بینش را در ما ایجاد می کند و اندوه و ناامیدی و دردهایی که درونمان را آزار می دهند از ما دور می کند.

سنگ کارنلین برای متولدین مرداد

سنگ کارنلین

این سنگ همانند عقیق از خانواده سنگ یمانی( Chalcedony – کلسدونی) بوده و جلایی بسیار براق و درخشان دارد. معمولا به رنگ نارنجی بوده و رنگ سرخ آن بعلت وجود آهن است و عامه به آن عقیق قرمز نیز می گویند ولی از نظر خواص و برخی خصوصیات فیزیکی در برش متفاوت می باشند. درصورت حرارت سفید یا زرد خواهد شد و اگر در زیر نور خورشید برای مدتی قرار گیرد رنگش روشن خواهد شد. بصورت سنگدانه های آب شسته در مصر، هند، چین و برزیل یافت می شود. دیگر مکانهای وجود آن، اسکاتلند، آلمان، ژاپن، کامبوج و آمریکا می باشد، بیشتر بصورت کابوشون و گاهی هم به منظور حکاکی مورد استفاده است.

قدرت های درمانی کارنلین برای متولدین مرداد

سنگ عقیق کارنلین قلبی

کارنلین، جن و دیو، و نیروهای شر را فراری می دهد، فتح و پیروزی را نسیب آدمی میکند. دافع و درمان کننده صرع بوده و خونریزی را بند می آورد، نیروی جنسی را زیاد، موجب تندرستی شده و عمر را زیاد می کند. تمامی بروج می توانند از آن استفاده نمایند.
کارنلین نماد گرمی، حیات بخشی و انرژی مثبت در کره زمین است. درواقع این گوهرارتباط عمیقی با خاک و ریشه دارد و شما می توانید از نیروی طبیعت آن استفاده کنید. کارنلین به عنوان سنگی تثبیت کننده مستقیما، انرژی را از طریق پوست وارد بدن می نماید. به همان شکلی که با فرو بردن هوا، پرانا (انرژِی حیاطی در مدیتیشن) را استنشاق می کنیم.

کارنلین همچنین در برابر حسادت، خشم و عصبانیت شما را از دیگران محافظت می کند و عشق به زندگی را افزایش می دهد. کارنلین احساس سلامتی و جریان نیرو را در بدن ایجاد می کند. همچنین بر روی هضم و جذب غذا، گردش خون، پاک کردن و تصفیه دستگاه گوارش اثر گذاشته و آن را تنظیم می نماید. گفته می شود با حکاکی کردن و نوشتن دعا یا علائم و کلمات کیهانی بر روی کارنلین می توان نیروی آن را افزایش و از خواص جادویی آن برای طلسم و غیره استفاده نمود. عقیق کارنلین سنگ ماه تولد مرداد و اسفند می باشد.

توپاز طلایی؛ سنگ متولدین مرداد

توپاز طلایی و زرد

توپاز را می توان در تمامی رنگ های رنگین کمان پیدا کرد. با ارزش ترین رنگ قرمز یا صورتی است و اغلب به عنوان توپاز امپراتوری شناخته می شود. کمتر از 1٪ از تمام جواهرات توپاز شامل این رنگ می باشند. توپاز اکثر در برزیل یافت می شود. بعضی مکان های قابل توجه دیگر برای این سنگ قیمتی عبارتند از روسیه، آلمان، زیمبابوه و نیجریه. Topaz دارای رتبه 8 از 10 در مقیاس سختی موس (Mohs) برای سنگ های قیمتی است، و درنتیجه یک گوهر قیمتی محکم است که می تواند روزانه بدون خطر آسیب دوام بیاورد.

مشخص نیست که نام توپاز اولین بار کی نامگذاری شده است اما آنچه ما می دانیم این است که جزیره کوچکی در دریای سرخ که امروزه به عنوان زابارگاد zabargad شناخته می شود، بعدها به نام “توپازیوس” نامگذاری شد. پلینی بزرگ، نویسنده تاریخ طبیعی در قرن اول میلادی، این گوهر را به جزیره پیوند می دهد و می گوید نام جزیره از کلمه یونانی “topazos”، مشتق شده است. بعضی دیگر معتقدند که نام توپاز از زبان سانسکریت “tapaz” است که به معنای آتش است گرفته شده است.

نیروهای درمانی توپاز طلایی برای متولدین مرداد

توپاز زرد

توپاز سنگی است که به منظور محافظت مورد استفاده قرار می گیرد، به ویژه در برابر حسادت، فتنه، بیماری، آسیب، مرگ ناگهانی، جادوگری و سحر و جادو منفی و غیر انسانی کاربرد دارد. گفته شده زمانی که توپاز در انگشتری با رکاب طلا در دست چپ قرار بگیرد، بسیار موثر می باشد. افسردگی، خشم، حرص و طمع، ترس، دیوانگی و همه احساسات ناخوشایند را از بین می برد. هنگامی که در داخل یا اطراف خانه قرار بگیرد، در برابر حوادث و آتش بسیار قوی عمل می کند. در زیر بالش یا در اتاق هنگام خواب باعث دفع کابوس شبانه و یا خوابگردی می شود.

توپاز متابولیسم و هضم را تحریک کرده و با توجه به سنت های باستانی، خون ریزی را بند آورده و با تسکین تنش باعث آرامش می شود. توپاز گوهری آرامش دهنده و متعادل کننده احساسات بوده، فشار و تنش را آزاد می کند و می تواند شادی را به ارمغان بیاورد. از لحاظ فیزیکی، توپاز در درمان نقرس، اختلالات خون، خونریزی، کم اشتهایی، بازسازی بافت، سل، سالخوردگی (معکوس)، سیستم غدد درون ریز مفید می باشد.

توپاز زرد با خلق و خوی بد مقابله کرده و بد تحریک پذیری کج خلقی ناشی از کمبود خواب را آرام می کند. این رنگ همچنین می تواند بدن را در جهت بازسازی بافت کمک کند. توپاز آبی به طور خاص موجب الهام هنری، تقویت غده تیروئید و افزایش متابولیسم می شود. معروف است که معمولا برای کاهش وزن (به علت رنگ آبی) استفاده می شود. توپاز طلایی سنگ ماه تولد مرداد ، فروردین، آذر و سنگ اصلی تولد ماه آبان توپاز نیز است.

الماس؛ سنگ متولدین مرداد

الماس

سنگ الماس جزو گران ترین سنگ ماه تولد مرداد است که می توانید آن را در جواهرات خود جای دهید! الماس نه تنها سخت ترین سنگ قیمتی است، بلکه در واقع جزء سخت ترین سنگ معدنی موجود در زمین با سختی 10 است. این واقعیت، همراه با درخشش و بازتاب نور فوق العاده آن، الماس را به یکی از با ارزش ترین جواهر جهان تبدیل کرده است. در دوران باستان، الماس ها به عنوان سنگ های سنگین مانند هر سنگ قیمتی دیگر استفاده می شود. یونانی های باستانی این آدم آهنی را به نام سنگ adamas به معنی “شکست ناپذیر”، “فنا ناپذیر” نامگذاری کردند.

الماس ها بر اساس آنچه که بازار چهار C می نامند درجه بندی می شود: برش Cut، پاکی Clarity، رنگ Color و قیرات Carat. داشتن برش بهتر، رنگ واضح تر، عدم وجود ناخالصی ها و همچنین اندازه – وزن الماس باعث ارزش بیشتری برای هر سنگ ایجاد می کند.
الماس ها با فشار و دمای باور نکردنی در بیش از 50 مایل زیر زمین شکل می گیرند. در سال 1870، آفریقای جنوبی بالاترین تولید کننده الماس شد، اگرچه در حال حاضر روسیه بزرگترین تولید کننده الماس است استرالیا و همچنین بوتسوانا، برزیل، غنا، سیرالئون، زئير و ایالات متحده از دیگر منابع آن هستند.

خواص الماس برای متولدین مرداد

خواص الماس

الماس توانایی کمک به شخص در پاک کردن تمام موانع پر انرژی، افزایش احساس اعتماد به نفس و عشق را دارد. همچنین کمک خواهد کرد که مشکلات عاطفی خود را درک کنید. گفته می شود طول عمر، فراوانی، تعادل و روشنی به روابط زندگی داده و با حسادت مقابله می کند. الماس افکار و احساسات فرد را تقویت می کند حال آنکه آیا قوی هستند یا ضعیف، الماس با دادن شجاعت و امید و ایجاد اعتماد به نفس به کسانی که آن را حمل می کنند، معمولا افکار و احساساتشان را بهبود می بخشد.

با توجه به سختی و قدرت آن و نیز ارتباط آن با خورشید، الماس برای سحر و جادو جهت افزایش قدرت جسمانی استفاده می شود. به دلیل ماهیت طبیعی خیره کننده خود، الماس به مدت طولانی به عنوان سنگ حفاظت شناخته شده است. گفته می شود که چنانچه بصورت شش گوشه تراش داده شود می تواند برای صاحب خود زندگی طولانی همراه با خوشبختی بیاورد. این گوهر گرانبها سنگ ماه تولد مرداد و همچنین سنگ اصلی ماه تولد فروردین نیز الماس می باشد.

متولدین مرداد ماه

خصوصیات متولدین مراد


متولدین مرداد در برج اسد یا شیر در طالع بینی قرار گرفته اند. آنها افرادی شاد و سرحال هستند و با اینکه خصویات شیر را دارند اما چنان دل نازک و مهربان هستند که تا عصبانی نشده اند بیشتر خصلت گربه دارند. آنها در برابر تکرار و یکنواختی و زندگی سطح پایین دلخور و آزرده می شوند به علت خصلتهای شیر آنها عاشق حکومت و ریاست هستند و دوست دارند بر اطرافیان خود مسلط باشند.

او انسان با هوشی است و در هر کاری از خود خلاقیت و سرپرستی مناسب نشان میدهد. او انسان تنبلی است و کارها را به واسطه دیگران و با حرف انجام میدهد او همیشه خود را برتر می داند. آنها اکثرا در سیاست و تدریس و کارهایی که فن بیان احتیاج دارد موفق هستند. آنها به راحتی از دیگران انتقاد می کنند اما خود انتقاد پذیر نیستند. متولدین مرداد بسیار احساساتی و عاشق هستند. زود عاشق می شوند و زود ازدواج می کنند و به دلیل عجول بودنشان اگر شکست بخورند سریع افسرده می شوند. اما شکست خود را نمایان نمی کنند و ناراحتیشان را بروز نمیدهند.

متولدین برج شیر در مواقع حساس بسیار مسئولیت پذیر و فداکارند. بدن آنها استقامت بالایی دارد و عادت به خوابیدن در مواقع بیماری ندارند. متولدین مرداد با اینکه شیر هستند و با قدرت اما حس حمایت شما را می طلبند و دوست دارند به شما تکیه کنند اما در برابر تقاضای مالی شما شانه خالی می کنند و فقط حاضرند آن را به صورت قرض به شما بدهند. همیشه در حالت دو آنها پدیدار است یا شاد و تمیز و فعال یا غمگین و شلخته و تنبل هستند و این به شرایط روحیشان بر می گردد. روز شانس آنها یکشنبه و اندام های حساس بدن مردادی ها، قلب، روماتیسم و ستون فقرات می باشد. همچنین بهترین همراه یا همسر متولدین مرداد ؛ اردیبهشت، خرداد، فروردین، تیر، مرداد، بهمن و اسفند است.

سنگ ماه تولد مرداد برای مردان

خصوصیات مرد متولد مرداد


ستاره شناسان پریدوت را به عنوان مهمترین سنگ ماه تولد مراد توصیه می کنند. علاوه بر این سنگ، آنها همچنین می توانند انتخاب های دیگری از قبیل کارنلین، الماس، اونیکس، روبی و ساردونیکس را استفاده کنند. علامت نجومی شیر نماد نیروی یزدانی و همچنین فروتنی است. با استفاده از این سنگ قیمتی در انگشتان خود، مردان برج شیر می توانند به راحتی از درگیری هایی که در زندگی شان اتفاق می افتد پیروز شوند. مردادی ها مشعل داران جامعه هستند و با حمل سنگ ماه خود می توانند تغییرات مثبتی در زندگی روی زمین ایجاد کنند. پریدوت علامت سپیده دم است که نور و عقلانیت را برای مردان مردادی مشخص می شود.

سنگ ماه تولد مرداد برای زنان

خصوصیات زن متولد مرداد


زن مردادی نیز می تواند از پریدوت یا زبرجد سبز رنگ پرطراوت و روشن برای تزئین جواهرات خود استفاده کند. گزینه های دیگر که زنان برج شیر که می تواند در جواهرات خود آن را داشته باشند، عبارتند از روبی، اونیکس، توپاز طلایی، تورمالین، ساردونیکس و کارنلین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *