زیبا ترین سنگ طبیعت چشم

0
0

با سلام ببخشید من یکبار قبلا متن سوال رو فرستادم ولی عکس ها همراه سوال ارسال نشد .
میخواستم بدونم این سنگه زیبا که به صورت طبیعی به شکل چشم هست بدونه هیچ کمکی از انسان حتی پلیش زدن . میخواستم بدونم چه نوع سنگی هست . نور از خودش عبور نمیده و 10 ها رنگ داره و قسمت آبی رنگه وسط چشم برجسته است و چون 3 تا عکس بیشتر نمیشه ارسال کرد گفتم اول ظاهره چشم رو بفرستم . یجورایی انگار یه چشمه آبی رنگه که حتی با رنگ سیاه براش خط چشم کشیده شده و از نزدیک واقعا زیباست.
ممنون از تمام عولمل سایت .

  • محمد مولوی 2 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام این باندهای دوار در بسیاری از عقیق های سلیمانی و بعضی برخی سنگای رسوبی هم دیده میشه و چیز کمیابی نیست!
من یک نمونه دارم بسیار زیباتر از این. بهرحال چیز قیمتی ای نیست.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

* سلام مجدد جناب کرمی . ممنونم از توجه و پاسخ شما به سوال بنده . جسارتا امکانش هست که نوع این سنگ رو از روی عکس ها تشخیص بدید ؟ چون عقیق که مطمعن هستم عقیق نیست و اصلا مثل عقیق حالت چرب بودن نداره. البته میدونم که برای تشخیص بهتر باید خیلی از فاکتور ها مد نظر باشه و با عکس های بی کیفیت نمیشه درست تشخیص داد.

* از نظر زیباییه سنگ که مطمعن هستم سنگ های زیبا تری هم وجود داره ولی بیشتره ارزش زیباییه این سنگ بخاطره شکل طبیعی بوجود اومده ی اونه که شاید خیلی سنگ ها با تراش انسان زیبا تر از این دربیاد ولی این که یه سنگ دقیق به شکل چشم و دقیق به رنگه چشم رنگامیزی شده باشه که قرنیه آبی و سفیده ی چشم سفید و حاشیه دوره چشم مشکی باشه و یه چیزه جالب دیگر اینکه سنگ تقریبا اندازه ی چشم انسان باشه مگر چند درصد احتمالش وجود داره که یه سنگ رو طبیعت اینگونه شکل بده ؟ من خودم زمانی که پیداش کردم فکر کردم که حتما باید یه انسانی اینو ساخته باشه و طبیعت نمیتونه اینقدر دقیق درستش کرده باشه .

* درگیره قیمتی بودنه این سنگ نیستم و فقط دوست داشتم بتونم جایی این سنگ رو نشونه دیگران بدم که یک نمونه ی کوچک از قدرت خدا و طبیعت رو شاهد باشن و نظر دیگران هم بدونم .

* ممنون از شما و دیگر عوامل سایت که این امکان رو برای بنده بوجود آوردین . موفق و پایدار باشید .

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 2 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.