نکته عجیب در عکاسی فیروزه

0
0

با سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب مفیدتون.برام یه مورد عجیب پیش اومده که هرچی سرچ زدم چیزی پیدا نکردم.من یه انگشتر فیروزه اصیل نیشابوری از پدرم بهم رسیده.ما اصالتا نیشابوری هستیم یعنی پدر و مادرم اهل نیشابورن.من از این انگشتر داشتم چندتا عکس میگرفتم که متوجه یه چیز عجیب شدم.توی حالت نگاتیو دوربین گوشیم یا همون حالت سیاه و سفید رنگ سنگ فیروزه توی تصویر به رنگ قرمزی مثل سرخی آتیش تبدیل شد درحالی که همه چی سیاه و سفید بود اما این رنگش این شد.عکسش رو هم فرستادم براتون.خودم حدس زدم شاید انرژی نهفته ش زیاد باشه.اما میخوام نظر شما رو به عنوان کارشناس بدونم.متشکرم

• شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام انرژی ای در کار نیست، در دوربین‌های گوشی یه امکان نگاتیو در حقیقت میاد رنگها رو برعکس میکنه که شبیه عکاسی نگاتیو بشه. یعنی مثلا مخالف نقطه سفید سیاه هست و مخالف آبی میشه نارنجی و بهمين ترتیب فیروزه ای میشه تقریبا قرمز.

این موضوع رو میتونید شما در ابزار های آنلاین یا رو هر رنگ دیگه تست کنید. اگر در گوگل بنویسید INVERT A COLOR ONLINE متوجه منظورم میشید.

0
0

اگه اپوال سفید بود چه رنگی میشه

• حسن کرمی
    بستگی داره تو لحظه ای که عکس گرفته میشه اون اوپال چه رنگی رو انعکاس میده. ولی احتمالا در اوپال هایی با بازی رنگ بالا باید مخلوطی از چند رنگ باشه
نمایش 2 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.