تشخیص سنگ سبز شیشه ای

0
0

درود بر اساتید جهت روشن سازی

سنگ زیر چه نوع سنگی میباشد؟

پی نوشت :تکه های سفید روی سنگ ، گچ میباشد که در اثر مرور زمان ایجاد شده طبق شواهد موجود انگار تکه ای کنده شده از شی ناشناسیه .

• شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ببینید روی سنگی مثل عقیق میتونه خش بندازه و روی خودش خش نیوفته؟ اگر خش افتاد روی خودش پس احتمالا شیشه هست. در غیر اینصورت باید وزن مخصوصش اندازه گیری کنید و آنالیز بشه

4
0

آره دقیقا بر روی شیشه خط میندازه ولی بر روی سنگی مثل عقیق نمیندازه

• مهرداد به 4 سال قبل پاسخ داد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
-3
0

سلام من ی سنگ دارم رنگش سبزمتمايل به تیره جنس سنگ بلوريه عکس سنگ روبفرستم ببينيدراهنماييم کنيدچه سنگيه

• حسن کرمی
    در پاسخ همین سوال بفرستید
1
0

سلام. من یه انگشتر دارم ک سنگش قرمز روشن شفاف هست میخاستم بدونم سنگ هست یا شیشه و اگر سنگه اسمش چیه

1
0

کمک کنید

• سلام چندتا سنگ دارم نمیدونم شیشه یا سنگ به 3 سال قبل پاسخ داد
  • حسن کرمی
    سلام بیشتر به عقیق رنگ شده شبیهن. شایدم نوعی پلیمر. بهرحال چیز با ارزشی نیستن…
2
0

سلام. من یه تکه سنگ سبز دارم که یه لایه ی ۳ میلیمتری روی کلش شیشه ی سبز رنگ داره. البته یه بخشش مثل یه چشم در ابعاد یک در دو میل با قطر حدود یک میل برجستگی براق شیشه ای سبز داره. با تمام قسمت هاش روی شیشه براحتی خش میندازه. ممنون میشم برای دریافت شناسنامه سنگ و مشخصاتش راهنماییم کنید.

• حسن کرمی
    سلام عکسش رو در پاسخ همین سوال بفرستید
1
0

سلام ببخشید یه سنگ دارم یه روکش سفید متمایل به سبز شیشه ای شفاف داره ممنون میشم اگه بگید جنسش چیه عکسش هم می‌فرستم

• حسن کرمی
    سلام مشخصات و عکس در پاسخ همین سوال بفرستید
-1
0

سلام یه سنگ شیشه ای سبز رنگ تیره دارم عکسشو میتونم بفرستم براتون روش ی سوراخ سوراخ گچی هست

-2
0

سلام ببخشید یه سوالی داشتم من یه سنگ دارم نمی دونم چیه اصلا، نمی دونم اصله یا نه فقط فکر می کنم اگه سنگ باشه سنگ آکوامارین هستش اما مطمئن نیستم . حالا عکسش رو ارسال می کنم ببینین که این سنگ اصلا اصل هست یا نه و اگه اصله چه نوع سنگیه ؟ خیلی ممنون میشم

0
0

نمدانم سنگ قیمتی هست یا شیشه

-1
0

سلام این عکس همون سنگه هست ، سنگ ابی رنگ که گفتم به آکوامارین می خوره فرستادمش اگه نیومده بهم بگید لطفا

0
0

لطفا کمک کنید سنگ انگشترم چیه؟

0
0

سلام من یدونه سنگ دارم سبزه شبیه شیشه ست نمیدونم چیه راهنمایی میکنید

0
0

سلام من یه سنگ سبز دارم دو بار اونو تو آتیش و حرارت گذاشتم ببینم میترکه یانه دیدم هیچیش نشد بعدش اونو کنار سنگ های دیگه گذاشتم هیچ خراشی نیوفتاد. به نظرتون این سنگ سبز که گفتم الکیه یا یه سنگ اصل رو از یه سنگ تقلبی چجوری میشه تشخیصش داد ممنون میشم یکی بهم جواب بده

• حسن کرمی
    عزیز هر سنگ سبزی که ارزشمند نیست. اگر شفاف هست و سختی بالایی داره و میشه تراشش داد، بفرستید آزمایشگاه گوهرشناسی
0
0

سلام لطف میکنید نوع سنگ رو بگید رو شیشه هم خط میندازه

نمایش 15 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.