آیا سنگ پادزهر واقعیه؟

0
0

سلام
آیا سنگ پادزهر با این خصویاتی که میگن (مایعی بر اثر حرارت ازش خارج میشه که زخم رو آنی خوب میکنه و با این حال وزن سنگ تغییر نمیکن) واقعا وجود داره؟

• شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
3
0

سلام. من هرچی دیدم کلاه برداری هست. اساسا میان یک آجر رو میزارن در دیگ روغن داغ سیاه .. بعد که به عمق آجر نفوذ کرد میان سرد میکنن و تا چندین سانتیمتر لایه ذخیم از روغن سیاه جامد شده سفت ایجاد میشه… بدین ترتیب وقتی حرارت بدی ازش روغن درمیاد .
اغلب فیلمهایی که وجود داره در این باره با برنامه هایی مثل افتر افکت ادیت شدن و زخم خوب میشه. هیچ آزمایشگاهی در ایران چنین سنگی رو تایید نکرده تا کنون و ملت نادان کلی پول بابتش میدن. چندین مورد بوده که آوردن آزمایشگاه و مصنوعی ذکر شده.

-2
0

واقعی هم باشه کسی نمیخره

0
0

سنگ پادزهر کجا پیدا میسه

0
0

شاردن درکتاب سفرنامه خودش که مربوط به عهدصفویه میگه :پادزهرسنگ بسیارمعروفیست درعالم طب که مانندمرواریددرپوسته هایی بوجودمیاید.آنراازکالبدبزنردرطول سواحل خلیج فارس و خراسان درمی آورندوازپادزهرگلکنده هندوستان بی نهایت عالیتراست .«سفرنامه شاردن ،جلد۴،ص ۶۳».

0
0

واقعیت داره .و نمونش دست من هست .خیر زخم رو خوب میکنه من تست نکردم .ولی .سم.را از بدن سه صوت خارج میکنه .کسی که طب شدید داشته باشه .در جا طب رو می کشه بیرون از بدن فرد بیمار .و.خاصیتهای دیگر .نمونه بعدیشم.در.موزه.دارویی.آلمان.موجود.است.این.سنگ.از کیسه صفرای.بز.کوهی.درست شده.و.روغن.تولید.میکنه.نه.مثل روغن.نباتی.

0
0

من اطلاعی از سنگ های مرحم ندارم ولی دراثر حرارت مایعی ازش خارج میشه که آنی زخم رو مداوا می کنه شک برانگیزه ! خاص مطلب آخر که وزن سنگ ثابت می مونه دیگه از اون حرف هاست!
پس قانون پایستگی جرم نقض شد رفت !
قانون استوکیومتری واکنش های شیمیایی اونم خداحافظ!
نتیجه اینکه یه جای مطلب غلط و کلاهبرداری

0
0

اگاهی رمز نجات ه و بیان شجاعانه مشکلات خرافه وظیفه هر انسان باوجدان وتحصیلکرده اس

• بخدا قسم فقط من میدونم اون لعاب چسب چرب چیست و باید این سرگشایی بنام خودم ثبت بشه تا با طرح دهها مطلب مشابه ریشه خرافه و بزه در این حرفه جمع بشه به 1 ماه قبل پاسخ داد
نمایش 7 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.