آنالیز سنگ

0
0

سلام
میخواستم بدونم کمترین مقداری که بشه به عنوان نمونه برد برای آنالیز چقدر هست خاکه سنگ رو هم‌میشه برد؟اگر بله چقدر نیاز هست ممنون میشم جواب بدین.

• شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
-1
0

سلام،برای شهابسنگ تا ۱۰۰ گرم قیمت ثابته ولی نمونه نباید اینقدری کوچک باشه که نشه پلیش زد و بافت داخلش رو دید به اندازه حدود ریگ کافیه.

0
0

ممنون از پاسخگویی شما
احتمالا پینیت هست،نمیخوام آسیب ببینه در حد سمباده زدن ببرم شدنی نیست؟یا یه قطعه کوچیک جدا کنم با دقت؟ شما دقیق میدونین قیمت فروش سفید پینیت چنده؟

• نیما به 4 سال قبل پاسخ داد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
0
0

سلام این رو باید کل سنگ رو بیارید. ما گوهرها رو سمباده یا.. نمیزنیم و اون فقط برای شهابسنگ هست فقط.
ضمن اینکه پینیت خیلی کمیابه و گرانبها هست. تا ثابت نشه پینیت هست بحث روی قیمت گذاری اون بی فایدست.

0
0

تشکر از پاسخگوئی شما
راستش همین کمیاب بودنش باعث نگرانی شده نمیشه اطمینان کرد و برد جائی کاش قوانین درستی داشتیم در ارتباط با این مسائل اللخصوص گرفتن شناسنامه برای سنگ

0
0

شما بیارید آزمایشگاه گوهرشناسی AGSI من قول بهتون میدم هیچ مشکلی برای گرفتن شناسنامه نباشه.

0
0

سپاس از شما
چطور مستقیم بیایم پیش خود شما؟

• نیما به 4 سال قبل پاسخ داد
  • آخرین ویرایش 4 سال قبل
0
0

آقای کرمی سلام مجدد
یکی از دوستان میگفت ۵ گرم باید خرد کنیم تا آنالیز بشه من نمیخوام سنگ آسیبی ببینه،امکان آنالیز بدون آسیب رسوندن وجود داره؟

0
0

سلام بله عزیز اگر به عنوان گوهر پینیت میخواین آنالیز بشه اصلا نیازی به خورد کردن نیست و با توجه به ویژگی های میکروسکوپی و خصوصیات فیزیکی اون ، تشخیصش سخت نیست.

0
0

آقای کرمی سلام
آیا دستگاه xrf توانائی شناسائی پینیت رو داره؟چون بردیم هیچ عنصری تشخیص نداد؟در آخر تست روی سنگمون تو خوارزمی که گفتین در حضور ما انجام میشه؟

0
0

سلام من یه سنگ یشم دارم که باید آنالیز کنم میشه یکی راهنمایی کنه که من سنگمو در کجای قزوین آنالیز کنم؟

نمایش 10 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.