سنگ با خاصیت مغناطیسی

-5
0

سلام وقت بخیر این سنگ فقط در یک قسمت خاصیت مقناطیسی قوی دارد
چگالی بالا دارد
یک قمت برش خورده رنگ زیر ان روشن است
مدت زیادی در اب بوده یک قسمت ان جلبک زده بود
خیلی ممنون از سایت خوبتون
لطفا نظرتون را میفرمایید

• شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام. متاسفانه جلبک ها و دیگر تخریبهایی که به سطح سنگ وارد شده تشخیصش رو از رو عکس غیر ممکن کرده. باید بافتش مشخص بشه. از اینکه مشکوک به شهابسنگ باشه ، میتونه باشه هرچند اگر قرار هم بود شهابسنگی که دارای جذب آهنربا باشه بایستی کل سنگ یکنواخت این خاصیت رو داشته باشه.

-1
0

سلام نمونه سنگهایی دارم با جذب مغناطیسی چطور میتونم بفرستم برای شناسایی و نظرات دوستان

0
0

من یک سنگ دارم بر اثر گرما آبی فیروزه آیی میشود
بعداز جند دقیقه به حالت اول باز میگردد این چه سنگی هست

0
0

با سلام.سنگی دارم با وزن ۴۹۸ گرم و چگالی حدود ۳.۵۸ و با جذب اهنربا و کمی پوسته گداخته.همچنین جوهر نمک هم تاثیری نمی گذارد فقط بعد چند ساعت آن تیکه که جوهر نمک زدم حالت رنگ قرمز شد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

• حسن کرمی
    سلام، فقط نوسترآداموس میتونه ندید بگه چیه. عزیز این نوع سنگا نیاز به پتروگرافی و باقی داستان داره ببرین آزمایشگاه معتبر براتون انجام‌ بدن
0
0

سلام وقت همگی بخیر قیمت سنگ مغناطیسی قدیمی چنده ؟

0
0

سلام خسته نباشید یه سنگ دارم نمدونم چیه وقتی به سنگ دیگه نزدیکش میکنی اونو تکون میده سفید مایل به شیری رنگه و گرده حالته میشه راهنمای کنی

0
0

سلام و عرض ادب بنده یک قطعه سنگ کوچیک که ۷۰ گرم وزنشه رو پنج ساله که دارم و در تمام این مدت به شکل غیر طبیعی میدان مغناطیسی داره که روی تمام اجسام از هر جنسی که باشن به شدت تاثیر میذاره و قسمت هایی از سنگ دفع میکنه و قسمتهایش جذب میکنه ولی خیلی این جریان قوی و تموم نشدنی هستش بدن من همیشه انقدری این جریانات رو داره که با دست زدن به هر فلزی نتیجه واقعا عجیبه و ابدا ضعیف نشده و همیشه هست نوک انگشتم رو روی پونس که میذارم وقتی روی سطح صاف باشه دقیقا مثل فرفره میچرخه فقط یکیشو مثال زدم براتون بی نهایت ممنون میشم اگر نظرتون رو حتی اگر سطحی هم باشه بگید . تمام نوشته هام رو میتونم مستند روی ویدیو براتون ارسال کنم . خاصیت مغناطیسی روی خیلی سنگها هست ولی این خیلی عجیبه صادقانه عرض کردم خیلی چیزها رو بنده ننوشتم اینجا شنیدنش شاید خیلی جالب باشه براتون .. صفحه گوشیم دائما رنگا تحت تاثیر این جریان هستن که روی انگشتام هست . توش قطار مترو همراهم بوده و داخل کیفم بوده و به شدت کشش و دافعه عجیب داشته و من واقعا نمیدونم چیه خیلی کوچیکه .

• حسن کرمی
    سلام میتونه صرفا آهنربای طبیعی (Lodestones) باشه.
نمایش 7 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید وارد شوید یا با پر کردن فیلد های زیر به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
لطفا در صورت لزوم عکس یا تصاویر خود را در وبسایت های فضای آپلود رایگان قرار داده و لینک آن را در قسمت توضیحات قرار دهید.*
لطفا قبل از ارسال تایید امنیتی را تکمیل نمایید.