فروش دستبند سفایر آبی کشمیر در حراجی کریستیز با قیمت 6 میلیون دلار

خانه حراجی کریستیز روز سه شنبه 8 دسامبر 2020 یک دستبند یاقوت آبی رویال از کشمیر و به همراه الماس را به قیمت 6 میلیون دلار به جواهری هری وینستون فروخت. این قطعه یک یاقوت آبی 43.10 قیراطی است که توسط 67.90 قیراط الماس با رنگ D و پاکی درون بی عیب IF احاطه شده است. قیمت نهایی بین 5 تا 7 میلیون دلار تخمین زده شده بود.دستبند یاقوت آبی کشمیر سلطنتی 6 میلیون دلاری مدیر عامل هری وینستون ، نایلا هایک روز سه شنبه در بیانیه ای گفت:

ما بسیار خرسندیم که این سفایر کشمیر خارق العاده ای را خریداری کرده ایم که به جمع بهترین الماس ها و گوهرهای رنگی خریداری شده توسط وینستون برای تشکیل مجموعه عالی میراث ما پیوست. مدیر عامل هری وینستون ، نایلا هایک

بر اساس این گزارش ، Christie’s در حراج 10 ساعته جواهرات باشکوه خود، 44.6 میلیون دلار درآمد کسب کرده که در آن پیشنهاد دهندگان از 39 کشور جهان شرکت کردند.

انگشتر سفایر آبی دامله حراجی کریستیز
این انگشتر Belle Époque از Van Cleef & Arpels متعلق به حدود سال 1917 ، دارای یک یاقوت آبی 21.73 قیراطی و مخراجی های الماس روی پلاتین ، در فروش جواهرات با شکوه اخیر Christie’s New York به قیمت 1.7 میلیون دلار فروخته شد.

تم اصلی فروش سفایر بود: یک انگشتر ساخته ون کلیف آرپلز 1917 مزین به یاقوت کبود کشمیر 21.73 قیراطی با تراش دامله با قیمت 1.7 میلیون دلار به فروش رسید ، در حالی که یک گردنبند با سفایر آبی برمه 80.86 قیراطی در مرکز آن 1.1 میلیون دلار به فروش رفت.

سنجاق سینه آرت دکو کارتیر یا سنگ یاقوت کبود
یاقوت آبی  تراش مستطیلی با وزن 12.64 قیراط ، الماس قدیمی ، منفرد ، باگت و مربع برش ، پلاتین (مارک های فرانسوی) ، حدود 1925 ، امضا شده کارتیه ، “پاریس” .

در همین حال ، یک سنجاق سینه کارتیر مزین به یک یاقوت آبی کشمیر با سبک آرت دکو به وزن 12.64 قیراط ، که قبلاً از مجموعه ژان استرالم بود ، 1.5 میلیون دلار درآمد کسب کرد. از دیگر نکات برجسته این حراجی یک جفت گوشواره حاوی الماس های فانتزی پر رنگ صورتی مایل به ارغوانی و صورتی پر رنگ فنسی، به وزن 2.61 و 2.34 قیراط بود. این قطعه به قیمت 2.1 میلیون دلار فروخته شد. all photos from christies jewels

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *