روانشناسی رنگ سفید ؛ رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ

در روانشناسی رنگ سفید این رنگ به معنی پاکیزگی و خلوص است. برخلاف رنگ سیاه، انرژی سفید معمولا یک کانون مثبت و پرنعمت دارد. انرژی رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ یزدان الهی را فرا می خوانند، بهمین دلیل سفید رنگیست که فرشتگان می پوشند! این رنگ یکی از زبانهای روح است. نگاه کنید چگونه نقاشی ها می توانند باعث احساسات و تحریک افکار شوند. سفید همچنین می تواند یک شروع موفقیت آمیز باشد و می تواند ایمان و امید را به تصویر بکشد. شاید با خود بگویید آیا انرژی رنگها در زندگی ما می توانند تاثیر داشته باشند؟ پاسخ در این سوالات نهفته است که چرا به برخی رنگها علاقه داریم؟ چرا بعضی رنگها دلگیر بنظر می رسند و برخی دیگر شاداب و پر انرژی؟ احتمالا روانشناسی رنگ سفید به این مسائل پاسخی دقیق می دهد. اما تا بحال فکر کرده اید که چطور شخصیت خود را بوسیله خواص رنگ درمانی سنگهای سفید رنگ ارتقا دهید و از انرژی آنها استفاده کنید؟ پس با سنگ شناس همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

روانشناسی رنگ سفید چیست؟

روانشناسی رنگ سفید

این رنگ همانند هر رنگ دیگری در طول تاریخ معنا و مفهوم خود را بین فرهنگ های مختلف داشته است. همچنین امروزه نیز از روانشناسی رنگ سفید با توجه به کاربرد آن چه در دکوراسیون و چه در مراسم های مختلف استفاده می شود و معناهای مدرنی نیز به خود گرفته است. عروسها در بسیاری از کشورها سفید می پوشند، زیرا این رنگ، یک باکره (پاکی و معصومیت) را نمادین می کند و به عنوان رنگ کمال محسوب می شود. در برخی از فرهنگ ها در مراسم خاکسپاری سفید می پوشند. سفید رنگ روز دوشنبه است. گل های سفید نماد عشق وفاداری هستند. روانشناسی سفید به ما می گوید که این رنگ به معنی مهربانی است و سادگی و ظرافت را نشان می دهد، به همین دلیل محبوب ترین پس زمینه در هنگام نمایش محصولات با تکنولوژی بالا و یا اقلام لوکس است. وقتی  سفید را می بینید، چیزهای مختلفی به ذهن می آیند و بعد بلافاصله آرامش و آرامش را به ارمغان خواهد آورد. در بسیاری از فرهنگ ها، سفید بی پردگی و حقیقت را نشان می دهد. هرچند سفید دارای جنس سرد هست ولی شما را احساس گرم، ایمن و محافظت خواهد کرد. این کمک خواهد کرد که از احساس تنهایی یا رهایی خلاص شوید. یک قدرت بی انتهای طبیعی، پرتو نور سفید از ماه است. این رنگی است که ما می بینیم وقتی که ماه نور خورشید را به ما منعکس می کند. سفید رنگ جنس زنانه است، که به عنوان الهه در بسیاری از فرهنگ ها ظاهر می شود، و به همین ترتیب، رنگ جهان از تولد و زایش و تجدید حیات است. سفید نشان دهنده بهبودی یا تکمیل یک چرخه در زندگی است. این رنگ آغاز و پایان است.

انرژی و معنای رنگ سفید

انرژی رنگ سفید

رنگ سفید نور کمال الهی و روح بیدار و آگاهی کیهانی است. انرژی آن شما را با حقیقت، روشنفکری معنوی، شفا دادن و خالص سازی سوق می دهد. این انرژی ای است که به شما اجازه می دهد با خود والاتر و یاران روحانی ارتباط برقرار کنید و رنگ محافظت در برابر انرژی های بد و منفی است. این رنگ بسیار بازتابنده است. این رنگی است که دریچه ذهنی را در شما بیدار و باز می کند و رشد و خلاقیت را القا می کند. به شما الهام می کند که بی طرف باشید. این رنگ بی طرفی، عدالت و برابری را نشان می دهد و به شما عشق و برابری را تقدیم می کند. انرژی سفید نشانه تسلیم نیز دارد. این به شما می فهماند که تسلیم به معنای بزدل یا ضعف نیست، زیرا اعتراف به اینکه این پایان راه است و شما مایل به رفتن به مرحله بعد هستید شجاعت بسیار می طلبد. با توجه به روانشناسی رنگ سفید این که آیا شما در رابطه هستید یا خیر، خوشحال هستید یا خیر، آن به شما چیزی را می دهد که شما نیاز دارید تا عشق بتواند در زندگی شما رشد کند! چیزی که باعث درد و یا بدبختی شما می شود را دفع می کند و به شما پاسخ هایی را می دهد که به دنبال آن هستید تا به آرامش و شادی دست یابید. انرژی سفید قلب شکسته شما پیدا کرده و روند شفای عاطفی را آغاز می کند.

رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ

رنگ درمانی با سنگهای سفید

جواهرات و سنگ های قیمتی سفید توسط ماه کنترل می شوند و با انرژی روانی و خواب مرتبط هستند. در رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ آنها اغلب برای خوشبختی و حفاظت از تاریکی استفاده می شوند. شما نمی توانید در پشت انرژی رنگ سفید مخفی شوید زیرا همه چیز را در راه خود تقویت می کند.رنگی تعادل و هماهنگی کامل است. کریستال آنها توانایی سنگهای دیگر را تقویت می کند. برخی می گویند به دلیل اینکه کریستال ها و سنگ های سفید از نظر جذب حاوی تمام رنگ هاست، آنها می توانند به عنوان جایگزین برای سنگها در هر رنگی عمل کنند. رنگی که دارای توانایی حرکت به سمت هر رنگ دیگر است و این موضوع در چرخه طبیعی رنگهای زندگی انتخاب خوبی برای آغاز های جدید و پیشرفت و رشد در هر مسیر است. سفید دارای ارتعاشات تصفیه کننده و شفابخش است و انرژِی نور آن ارتعاشات بدن و حس آگاهی شما را افزایش می دهد، در نتیجه شما را در تمام جنبه های زندگی خود، به ویژه زندگی عاشقانه خود، هماهنگ و متعادل می سازد. همچنین می تواند برای پاک کردن گره از مسیر شما استفاده شود. این رنگی است که می تواند غیب بینی و بصیرت شما را افزایش دهد.

استفاده از گوهرها و سنگهای سفید رنگ برای مدیتیشن

رنگ درمانی با سنگهای سفید

رنگ سفید به عنوان چاکرای فرعی در گودی کف دست‌ها استفاده می شود. از سفید برای مراقبه و مدیتیشن جهت دریافت الهامات و شستشوی ذهن استفاده کنید. وقتی که شما در حال مدیتیشن هستید، با رویا بینی این رنگ را وارد بدن خود کنید و هر نفس را از آن پر کنید. آن را در چاکراهتان وارد و خودتان در حال شسشو در این رنگ تجسم کنید. لباس سفید بپوشید تا یک برداشت خوب و تاثیر خالص به دست آورید. اگر احساس می کنید محیط اطرافتان پر از هرج و مرج و یا کلاهبرداری است و شما می خواهید بدن و ذهنتان تازه شود این رنگ را با خود همراه کنید. شما همچنین می توانید یک لامپ با رنگ سفید استفاده کنید زیرا فرکانس های منحصر به فردی ایجاد خواهد کرد که به شما امکان می دهد خود را در زندگی گذشته خود ببینید و به شما کمک خواهد کرد که خود را درمان و برای کار معنوی آماده کنید. شمع با رنگ سفید با فرکانسی که شما بدنبال آن هستید نیز همان کار را میکند . هنگامی که یک شمع سفید را روشن می کنید، انرژی سفید نیز شما را احاطه می کند!

گوهرها و سنگهای سفید کدامند؟

سنگ کریستال کوارتز برای مدیتیشن

شاید بهترین کریستالی که می توانید با آن به مدیتیشن بپردازید سنگ کریستال کوارتز شفاف یا در کوهی باشد. در رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ آنها از جهت فراوانی، دردسترس بودن و همچنین قیمت نسبتا پایین آن بسیار سنگ مناسبی می باشد. البته گوهرها و کریستال های سفید دیگری نیز وجود دارند که شامل انوع سفید رنگ الماس، اوپال، لعل سفید، یاقوت ستاره ای سفید، سنگ ماه، بریلونیت، یشم سفید، پرهنیت، آندالوسیت و کیانیت سفید، دانبوریت، مروارید، کاسدونی سفید، جاسپر سفید، هولیت، آونتورین سفید و کوارتز شیری می باشند. از کریستالها و سنگهای سفید استفاده کنید تا چرخه طبیعت از عالم هستی را تجربه و درک کنید. کریستال های سفید از دنیای معنوی و روحانی هستند که حس می شود، اما دیده نمی شود. آنها هدایتگرانی هستند برای وقتی که نمی دانیم به کدام مسیر زندگی در حال رفتن هستیم. آنها راهنمایی برای فهم و دانش هستند که ما حتی نمی دانیم که وجود دارند.

2 دیدگاه برای “روانشناسی رنگ سفید ؛ رنگ درمانی با سنگهای سفید رنگ

  1. s4ngdan گفته:

    سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم این اطلاعات راجب سنگ ها که چه انرژی و تاثیری دارند از کجا و از چه کسی به ما رسیده ?
    آخه چطور میشه فهمید که خواص معنوی سنگ ها چیه?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *