روانشناسی رنگ قهوه ای ؛ رنگ درمانی با سنگهای قهوه ای رنگ

رنگ درمانی با سنگ قهوه ای - روانشناسی رنگ قهوه ای

روانشناسی رنگ قهوه ای به ما می گوید این رنگ این یک احساس استواری می آورد و اجازه می دهد تا بی سر و صدا پس زمینه باقی بمانید. برخی از سایه های رنگ قهوه ای احساس گرم و راحت و سرحال و سالم، طبیعی بودن و اعتماد به نفس را ایجاد می کنند. قهوه ای رنگ زمین است و با طرف مادی زندگی ارتباط دارد. در رنگ درمانی با سنگهای قهوه ای معمولا انرژی زمین را به خود انتقال می دهیم. قهوه ای ترکیبی از قرمز، آبی و زرد است و دارای سایه ها و درجه های رنگی زیادی است که هر کدام اثر متفاوتی دارند. قرمز در رنگ قهوه ای به آن انرژی عملی و کاربردی می دهد در حالی که زرد و آبی انرژی های تمرکزی ذهنی به آن اضافه می کنند. در حالی که رنگ های زیادی وجود دارد که می توانند از مخلوط کردن پرتوهای طبیعی چرخه رنگها در درجه رنگ های مختلف حاصل شوند، رنگ قهوه ای یک ترکیب خاص است، زیرا رنگ بسیاری از عناصر طبیعی زمین است. افرادی که رنگ قهوه ای را ترجیح می دهند، اغلب عادی و مرتب هستند.

از نقطه نظر منفی قهوه ای می تواند شخصیتی سرکوفته یا فردی تنبل باشد. استفاده بیش از حد قهوه ای می تواند یک اثر کسل کننده داشته باشد!

سنگ شناس

روانشناسی رنگ قهوه ایمقداری قهوه ای در زندگی خود بگذارید زمانی که می خواهید:

  • احساس تندرستی استوار
  • برای همرنگ شدن با جماعت
  • ارتباط با زمین طبیعی و ثباتی که آن ارائه می دهد
  • نظم و انضباط داشته باشید

رنگ درمانی با سنگهای قهوه ای رنگ

سنگ قیمتی قهوه ای رنگ

در رنگ درمانی با سنگهای قهوه ای رنگ آنها به عنوان یک نیروی زمینی عمل می کنند و ثبات و روشن فکری را گسترش می دهند. قهوه ای یک رنگ بسیار آرامش بخش برای انسان است. رنگ خانه، پرده و طبیعت است. باعث می شود که ما احساس خوبی داشته باشیم. رنگ قهوه ای رنگ سطح زمین است. این رنگ خاک زمین و پیوند با آن است. این یک رنگ خلوت گزین است، رنگی برای استراحت. این رنگ معمول ترین رنگ روی زمین است. اکثر حیوانات و گیاهان دارای قسمت کمی قهوه ای رنگ هستند. وقتی میخواهید وقار و متانت خود را دوباره به دست بیاورید، در زندگی خود آرام باشید، دوباره با جهان طبیعی مرتبط شوید، یا فقط زمانی را با خودتان خلوت کنید؛ سنگهایی مانند فیروزه نیشابور با رگه های قهوه ای و سنگهایی از این نوع می توانند کمک شایانی به شما کنند. هنگامی که شما نیاز به حل و فصل موضوعی، احیا و تجدید ساختار دارید استفاده از یک طلسم قهوه ای رنگ توصیه می شود. این رنگ به نظر می رسد زندگی مدرن ما را از زمین جدا می کند؛ ما در فشار و شلوغی گرفتار می شویم فراموش می کنیم که انسان باشیم و طبیعت واقعیمان را نادیده می گیریم. سنگهای قهوه ای رنگ است برای زمانی که لازم هستند که نیاز داشته باشیم از حالت شور و هیجان و استرس زندگی خود را رها و با آرامش طبیعی زمین، خود را همگون سازیم.

رنگ درمانی با سنگهای قهوه ای رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *