روانشناسی رنگ طلایی ؛ رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ

رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ - روانشناسی رنگ طلایی

بر طبق روانشناسی رنگ طلایی این رنگ نماد موفقیت، فضیلت و پیروزی، ثروت مادی و زیاده روی است. در رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ آنها انرژی رنگ زرد و شکوه رنگ طلایی به شما منتقل می کنند. را به عنوان یک تطابق بی نظیر از زرد، رنگ طلایی نشان دهنده خوشبختی در مقابل سعادت، زیرکی در مقابل یادگیری و ارزش در مقابل عزت است. رنگ طلایی با الهیات و خدایان مرتبط با خورشید ارتباط بنیادی و ذاتی دارد. استفاده از جواهرات طلایی رنگ در زندگی روزمره، قدرت شخصی را افزایش می دهد و شجاعت، اعتماد به نفس و قدرت اراده را ترویج می دهد. حتی گفته می شود زنجیرهای طلا در اطراف گردن باعث حفظ سلامتی می کنند. در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم: روانشناسی رنگ طلایی به چه معناست و خصوصیات افرادی که به این رنگ علاقه مند اند چگونه است؟ سنگهای طلایی رنگ متعلق به متولدین چه ماهی هستند؟ طیف های مختلف طلایی رنگ در رنگ درمانی با سنگهای طلایی چه خواصی برای ما دارند؟ پس با سنگ شناس همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

روانشناسی رنگ طلایی و معنای آن

روانشناسی رنگ طلایی

هنگامی که ما می گوییم کسی یا چیزی در سطح طلا است، بدین معنیست که آن بی عیب و نقص ترین فرد یا چیز می تواند باشد. بر اساس روانشناسی رنگ طلایی ، طلا توصیفی از پیروزی است. ما به سربازان ارتش و یا ورزشکارن و یا تقدیر یا جایزه از کسی مدال طلا به عنوان ارزش نهادن به او و یا کاری که انجام داده می دهیم. نقره دومین جایگاه است. مطمئنا این جذابیت و چشمگیر بودن رنگ طلایی هست که نظر ها را به آن جلب می کند و به چیزی جایگاه باارزش بودن می دهد. در مورد اهمیت این رنگ می توان به آزادی خواه و بخشنده، با شفقت و دلسوزی است، طرفدار یا حامی، ارائه بینش، یادگیری و وسیله ثروتمندی با دیگران اشاره کرد. این رنگ به نیروی حیاتی مردانگی و نیروی خورشید متصل است، در مقایسه با نقره ای که با خاصیت حیاتی زن و عاطفه پذیری ماه ارتباط دارد.

خصوصیات افرادی که رنگ طلایی را دوست دارند

 • در شیوه زندگی: قوانین و مراتب احترام را دنبال می کند.
 • وفادار، قابل اعتماد و پیش آماده: حس قوی از راستی و نادرستی دارد
 • کامل، معقول و وقت شناس: نیاز به احساس مفید بودن و تعلق داشتن به کسی!
 • با ایمان، پایدار و سازمان یافته: برای خانه، خانواده ها و سنت خود ارزش قائل می شود!
 • مراقبت، نگران: آنها محافظان، والدین و حامیان ذاتی هستند.

روانشناسی رنگ طلایی ؛ خصوصیات افراد طلایی ها در زندگی

 • در کار: ثبات و بقای سازمان را فراهم می کنند. جزئیات گرا و سخت کوش هستند!
 • در عشق: دیدگاه های جدی در مورد عشق. میخواهند زندگی امن با همسرش ایجاد و کارهای عملی را برای نشان دادن عشقشان انجام می دهند.
 • در دوران کودکی: قوانین و مقررات را دنبال می کنند. فهمیده و احترام متقابل؛ راحت با روال علمی و دانشگاهی، ساده ترین نوع کودکان از نظر انطباق با سیستم آموزشی!

خصوصیات ارتباطی طلایی رنگ ها

خصوصیات افراد رنگ طلایی

روانشناسی رنگ طلایی به ما می گوید که طلایی ها می توانند دیگران را به عنوان رفتار ارباب منشانه، برنامه ریزی برای همه چیز، کار طولانی مدت و بودن، وسواسی و یا قضاوت کورکورانه سرزنش کنند. طلایی ها به طور خاص به جزئیات گوش می دهند، بنابراین آنها بخوبی سهم خود را در رابطه تان می دانند. آنها یک وضعیت را برای پاسخ مناسب کاملا اندازه گیری می کنند. با احاطه شدن در رنگ طلایی ممکن است شما را در پرمدعا بودن، متظاهر نما و خودبین، فریبکار در کارها برای کسب قدرت و شهرت بدنبال خود بکشد. در شرایطی که زندگی تحت بخش منفی درجات رنگ طلایی باشد، ممکن است به آسانی اعتماد نکنید، هراس از دستاوردها و ثروت داشته باشید، یا حتی آشفتگی از ناامیدی را نشان دهید. شما ممکن است خودخواه، فاقد خیرخواهی و بخشندگی یا حتی خساست گرایش پیدا کنید.

نکاتی برای موفقیت در ارتباط با افراد علاقه مند به طلایی
 • آماده باشید و به آنها جزئیات بدهید
 • در هدف مانده و ثابت قدم باشید!
 • قدردانیان را به آنها نشان دهید
 • حرفشان را قطع نکنید!
 • مشارکت آنها را به رسمیت بشناسید

بزرگترین عوامل استرس زا در طلایی ها در زندگی روزمره :

 • از تغییرات غیرمنتظره یا شرایط ناگهانی در آخرین لحظه بی زارند
 • نداشتن وقت برای انجام چندین کار بصورت همزمان در آنها دلهره ایجاد می کند
 • نداشتن زمان برای درست کردن یک برنامه آزارشان می دهد
 • هرج و مرج و بی نظمی و یا عدم برنامه ریزی باعث استرس آنها می شود
 • بی قانونی و یا هنگامی که دیگران از قوانین پیروی نمی کنند
 • طلایی دوست ها از وضعیت ناخوشایند، کمبود ناامید می شود

سنگهای طلایی رنگ – بهترین برای متولدین مرداد!

سنگ طلایی رنگ

ترکیبی پرطراوت و سرزنده از روشن بینی زرد خالص و لذت پرتقالی منجر به پادشاه رنگ های یعنی طلایی را خلق می کنند. بر اساس چرخه رنگهای طبیعی این رنگ تولد ماه طبیعی افراد متولد شده در ماه جادویی نیمه تابستان یعنی مرداد ماه (22 ژوئیه – 21 اوت) است. این زمان در سال است که ما از انرژی خورشید و رشد و نموی که ایجاد می کند بهره برده و بدن و روح خود را پرورش می دهیم. پرتوهای کریستالهای طلایی ما را کامیاب کرده و احساس شور و هیجانی را به ما می دهند که باعث داشتن یک زندگی ماجراجویی فوق العاده شود. بهترین سنگهای طلایی رنگی که آنها می توانند استفاده کنند توپاز طلایی رنگ یا همان توپاز امپریال، یاقوت طلایی، طلا، کهربا، سیترین، چشم ببر و بریل و خیلی از سنگهای دیگر که به این رنگ می باشند، هستند.

خواص گوهرها و سنگهای طلایی رنگ

سنگهای طلا

تبتیان مذهب بودایی به 5 سنگ مقدس اعتقاد دارد: سنگی برای روشنایی یعنی فیروزه برای آسمان و دریای بی انتها ، سنگ مرجانی برای زندگی و شکل نوع رفتاری، فلز طلا برای پرتو طلایی خورشید، نقره برای نور ماه. رنگ طلایی به طور سنتی رنگ پادشاهان، ثروت و خورشید است. طلا به رنگ جادویی نزدیک است. به نظر می رسد بخش عمیقی از ذهن ما را لمس کرده و تصاویری از مکان های عرفانی، گنج و ماجراجویی را برای ما احضار و به یاد می آورد. همانطور که در بحث روانشناسی رنگ طلایی گفتیم ما به طور غریزی به دنبال این رنگ هستیم. آن باعث می شود ما احساس غنی، ایمن و موفقی داشته باشیم. این رنگ نمادهای بسیاری از قدرت و ثروت است. طلایی رنگ زمین سرزنده در نیمه تابستان است. این پرتو نادر، حاکی از غنی بودن و ارزش طبیعی است. روحیه را غنی می کند، ما را مانند زرد گرم و همانند رنگ نارنجی تشویق می کند. در مدیتیشن با رنگ طلایی نیز همانند زرد چاکرای شبکه خورشیدی یا همان چاکرای شبکه عصبی – مانی پورا  را تحت تاثیر قرار می دهد. رنگ زرد یا طلایی درواقع چاکرای سوم ما (بالاتر از ناف) یعنی مرکز قدرت را تقویت می کند درنتیجه هر آنچه مربوط به دستگاه گوارش و غدد فوق کلیوی، طحال یا کبد، چربی و قند، کیسه صفرا و یا اعصاب است را مورد لطف انرژی مثبت خود قرار می دهد. در شرایط خاصی که سیستم عصبی آسیب پذیر گردد رنگ زرد به عنوان متعادل کننده بزرگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ

رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ

رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ تیره

در درجه رنگ های تیره تر، کریستال های طلایی دارای حس عمیق تر و واضح تر از سرسپردگی و فداکاری و تعهد هستند، ما را با شور و شوق بالغ و توانایی برای به اشتراک گذاشتن تعهد مادام العمر از مراقبت و عشق، به ما ارائه می دهد. آنها ما را قادر می سازند که پروژه ها، سازمان ها و تلاش هایی موفق را رهبری کنیم. مهمتر از همه، طلایی پررنگ حد نهایی قدرت سنگ ها می باشد. آنها اقتدار، کنترل، رهبری، موفقیت و نفوذ را ساطع می کنند.

رنگ درمانی با سنگهای طلایی تیره

رنگ درمانی با سنگهای طلایی رنگ روشن

کریستال های طلایی کمرنگ، به ما قدرت تعدیل وفور و کثرت ارائه می دهند؛ آنها کریستال شادی، شادابی، رضایتمندی و زندگی لذت بخش هستند. سنگهای طلایی کمرنگ مانند بریل طلایی، سیترین و طلا معدنی بهترین گوهرهای همه کاره برای وقتی که به طور کلی هدف شما فقط بهبود شادی و خوشبختی می باشد هستند.

رنگ درمانی با سنگهای طلایی روشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *