روانشناسی رنگ قرمز مایل به نارنجی و سنگ درمانی با آن

روانشناسی رنگ قرمز نارنجی

در روانشناسی رنگ قرمز نارنجی یا ورمیلیون (vermilion) این رنگ انرژی پرتوی خالص قرمز و طعم و شور و سرزندگی رنگ نارنجی را در یک هدیه گرانبهای طبیعت ترکیب می کند. سنگهای قرمز مایل به نارنجی می توانند قدرت و نیروی حیاتی و شور و سرزندگی را به شما ارئه دهند. درواقع این قدرت ها هم فیزیکی و هم معنوی را شامل می شود.

خواص سنگهای قرمز نارنجی

خواص سنگهای رنگ قرمز مایل به نارنجی

بر اساس چرخه رنگهای زندگی در طبیعت، سنگهای قرمز مایل به نارنجی، رنگ سنگ طبیعی تولد اولین ماه پاییز، یعنی متولدین مهر ماه (23 سپتامبر – 21 اکتبر) می باشد. وقتی که شما نیاز به حفاظت از آسیب فیزیکی دارید، از سنگهای قرمز مایل به نارنجی استفاده کنید. مسافران، نگهبانان و همه کسانی که در موقعیت آسیب دیدن شخصی از حمله و یا بداقبالی هستند، توصیه می شود از کریستال های قرمز نارنجی برای تمرکز روی مسئله محافظت از خود استفاده کنند. برای استفاده از ایمنی از حوادث معمولا باید با یک طلسم(بخت آور) سبز تیره استفاده شود. از کریستال هایی با رنگ ورمیلیون در تلاش برای غلبه بر ترس و بهبود اعتماد به نفس استفاده می شود. آنها سنگهای پیروزی، موفقیت و مهارت هستند. هنگامی که چالش شما فیزیکی است و شما باید تمرکز و نیروی فیزیکی و استقامت خود را زیاد کنید، از توانایی و اثر پرتو یک سنگ با رنگ قرمز مایل به نارنجی استفاده کنید. ورزشکاران، سربازان، کارگران و همه کسانی که قدرت فیزیکی برای آنها حیاتی است، میتوانند از پرتوهای سنگهایی با رنگ قرمز مایل به نارنجی استفاده کنند.بالا رفتن سطح تمرین های بدنی و افزایش نیروی شور و نشاط با استفاده محتاطانه از سنگهای قرمز مایل به نارنجی را می توان مشاهده کرد. وزنه برداری، بدن سازان، و دومیدانی و حریفان رشته های مختلف می توانند از این سنگ ها به میزان قابل توجهی بهرمند شوند.

رنگ درمانی با سنگهای قرمز مایل به نارنجی

رنگ درمانی با سنگهای قرمز نارنجی

رنگ درمانی با سنگهای قرمز مایل به نارنجی تیره

سنگهای قرمز نارنجی تیره کلیدی برای لذت های فیزیکی دوران بلوغ چه در عشق، چه در زندگی و یا روابط خویشاوندی هستند. کریستال های خالص قرمز-نارنجی تیره رنگ، سرچشمه انرژی های طبیعی خود را برای برخودار شدن از لذت های زندگی را فراهم می کنند که خوشی های جوانی خود در گذشته را تمدید کنند. لذت بردن از زندگی در بلوغ نیازمند شور و نشاط و سرزندگی است.

رنگ درمانی با سنگهای قرمز نارنجی تیره

رنگ درمانی با سنگهای قرمز نارنجی روشن

سنگهایی با سایه روشن رنگ قرمز نارنجی برای استفاده در فداکاری در روابط دوستانه جوانی عالی هستند. آنها انرژی صورتی عشق عاشقانه را با انرژی نارنجی روشن رضایت و خشنودی خانواده و دوستان ترکیب می کنند. سنگهای قرمز نارنجی روشن کمک های منحصر به فردی به شخص تازه در عشق، خانواده جدید، و یا رابطه جدید می کنند.

رنگ درمانی با سنگهای قرمز نارنجی روشن

سنگهای قرمز-نارنجی کمرنگ یک قدرت اضافی نیز دارند: افزایش نیروی اراده و ایثار در یک مسئله ذهنی دشوار. وسوسه های متعدد زیادی وجود دارد که ما می خواهیم در یک زمان یا زمانی دیگر در برابرشان مقاومت کنیم. برای بسیاری از افراد، وزن اضافی یک جنگ همیشگی است. به نظر می رسد که هرگز قادر نخواهیم بود آن را حفظ کنیم. اگر شما نیاز به تمرکز و توانایی گفتن نه را به طور واقعی نیاز دارید عملی کنید، از سنگهای قرمز-نارنجی کمرنگ در این مقطع استفاده کنید. در میان بسیاری از کاربردهای آن، سنگهای این نوع رنگ به سنگهای رژیمی معروف هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *