روانشناسی رنگ فیروزه ای ؛ رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای رنگ

سنگهای فیروزه ای رنگ

رنگ فیروزه ای سایه ای از آبی است که در مقیاس بین آبی و سبز قرار دارد. بنابراین طبق روانشناسی رنگ فیروزه ای دارای ویژگی هایی از هر دو می باشد؛ آرامش آبی و رشد و پیشرفتی که سبز ارائه می دهد را در خود دارد. استفاده از گوهر ها و سنگهای فیروزه ای رنگ احساسات درونی شما را به تعادل می رساند و وجود شما را با عالم دیگر ارتباط می دهد. شاید دیگر همگی بدانیم که بهترین سنگی فیروزه ای رنگی که می توانیم از خواص رنگ درمانی آن استفاده کنیم “سنگ فیروزه اصیل” می باشد. در این مقاله به این سوالات پاسخ می دهیم: روانشناسی رنگ فیروزه ای چیست؟ کریستال ها و گوهرهای فیروزه ای متعلق به متولدین چه ماهی هستند؟ خواص طیف های مختلف سنگهای فیروزه ای رنگ چیست؟  پس با سنگ شناس همراه باشید تا نگاهی به خواص رنگ درمانی فیروزه ای بیاندازیم.

روانشناسی رنگ فیروزه ای

روانشناسی رنگ فیروزه ای - رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای

فیروزه ای رنگ تعادل و کشف درون است. ارتعاشات آن به شما کمک می کند تا خود را پیدا کنید و در زندگی و احساساتتان تعادل را بر می گرداند. هنگامی که زندگی شما از لحاظ تعادل، هوای نفسانی زیاد یا نداشتن آن، فعالیت بیش از حد یا کافی نبودن آن و یا هرگونه توازن خارج شد، پرتوهای فیروزه ای می توانند دوباره شما را به مرکز درون خود بازگردانند. این رنگ بیانگر ارتباط آشکار بین قلب و گفتار است. این این رنگ در ارتباط با عصر الکترونیکی و دنیای کامپیوترها و ارتباطات در مقیاس وسیع است. روانشناسی رنگ فیروزه ای دارای چهار ویژگی اصلی است که چنانچه در زندگی خود استفاده کنیم می توانیم از خواص رنگ درمانی آن استفاده نماییم:

  • آرامش : رنگ فیروزه ای شبیه به آکوامارین است و دارای یک پیوند قوی با رنگ اقیانوس است. به این ترتیب، می توان آن را به آرامش و صلح مرتبط کرد.
  • تعادل درونی : رنگ فیروزه ای رنگی است که آبی، سبز و زرد را متعادل می کند، اما می تواند به تعادل احساسی نیز مرتبط باشد. نگاه کردن به این رنگ احساس آسایش و ثبات را می دهد. مثل آبی، می تواند با وضوح ذهن و خلاقیت همراه باشد.
  • تقویت درونگرایی : این رنگی است که باعث اندیشه و تمرکز بر نیازها، افکار و احساسات خود می شود. رنگ فیروزه را می توان به عزت نفس بالاتر و عشق به خود متصل کرد. با این حال، این خاصیت می تواند یک رنگ مربوط به گوشه گیری و بیش از حد خود محور باشد، که منجر به دوری از افراد دیگر می شود.
  • کنترل احساسات : رنگ فیروزه ای به آرامش مربوط است، اما می تواند باعث تمرکز بر جنبه های روحی و معنوی و روشنفکری احساسات مربوط به شخص نیز بشود. رنگ فیروزه ای ابراز احساسات را تقویت نمی کند و می تواند بی تفاوتی را برساند. وجود بیش از حد آن به سردی یا بی تفاوتی منجر می شود. کنترل احساس مهم است، اما کمبود احساسات می تواند خطرناک باشد. سنگهای فیروزه ای زیبا، کریستال های مرکزی و تعادل هستند.

سنگهای فیروزه ای رنگ متولدین چه ماهی هستند

طرح زیبای فیروزه ای رنگ

بر اساس چرخه رنگهای زندگی در طبیعت با دانستن اینکه چرخه زندگی به سرعت در حال پیشرفت است رنگ فیروزه ای یک رنگ تازه، یک رنگ خوش آمدید (منظور اینکه زمستان تمام شده و به سمت بهار حرکت می کند) و یک رنگ است که ما را به آرامش می برد. سنگهای فیروزه ای رنگ متعلق به ماه تولد طبیعی متولدین بهار یعنی فروردین (20 مارس تا 19 آوریل) می باشد. یکی از بهترین سنگهای فیروزه ای رنگ ، سنگ فیروزه با طیف آبی آسمانی است که در فیرزه نیشابور نیز پدیدار است.

رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای رنگ

رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای رنگ

کریستالهای فیروزه ای رنگ دارای طیف گسترده ای از کاربردها می باشند. آنها استرس و اضطراب را کاهش می دهند، آرامش را بعد از توفان به ارمغان می آورند و افراط را خنثی می کنند. آنها به شما در غلبه بر درگیری کمک می کنند و با خشم برخورد می کنند. رنگ فیروزه ای تهاجم را تعدیل و به شما کمک می کنند تا با ظلم و ستم مبارزه کنید. بر اساس روانشناسی رنگ فیروزه ای این قدرت که همانند پادزهر برای ضد هیجان و استرس عمل می کنند را از بخش آبی رنگ خود برداشت میکنند. یک ساحل از شن و ماسه سفید را تصور کنید که پرتو های آسمان آبی بی نظیری را بهمراه پوشش گیاهی سرسبز منعکس می کند (اشاره به ترکیب رنگ فیروزه مخلوط سبز+آبی). این درواقع رنگ فیروزه ای است!

رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای روشن

رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای روشن

در سایه های روشن تر، انرژی رنگ فیروزه ای به قدرت هماهنگی درونی و صلح از طریق تحقق معنوی تبدیل می شود. برای دانستن جایگاه خود در دنیای انسان ها و طبیعت از پرتوهای فیروزه ای روشن استفاده کنید تا تعادل مناسب پیدا کنید.

رنگ درمانی با سنگهای فیروزه ای تیره:

رنگ درمانی با سنگ های فیروزه ای تیره

در رنگ های تیره تر رنگ فیروزه ای، توناژ های رنگی غنی تر فیروزه ای پرتوهای قدرتمند قابل توجهی به ارمغان می آورد. این یک رنگ انعطاف پذیری است. بسیاری از کاستی های زندگی ما بر اساس عدم تحمل و سازگاری است. پرتو های تیره تر رنگ فیروزه ای اشعه های ضد نابردباری قدرتمندی است که شما را قادر به سازگاری در چشم انداز های آینده زندگی تان می سازد تا یاد بگیرد، لذت برده و در نوآوری هایی که به طور مداوم در زندگی تان آورده می شود، شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *