آخرین و جدیدترین مد جواهرات 2019 چه است؟

آخرین و جدیدترین مد جواهرات در خیابان های بالای شهر کدامند؟ بیایید با هم از نزدیک نگاهی دقیق تر به دنیای پر زرق و برق مد جواهرات 2019 بیاندازیم.
در اینجا می توانید با مجموعه ای از خلاقیت ها و شور و هیجان در کنار ظرافت و سادگی آشنا شوید.
در مصاحبه ای که با «گری اینگرام» مدیر اجرایی کمپانی Diamondstore «فروشگاه الماس» در انگلستان در رابطه با دنیای مد جواهرات 2019 و پس از راه اندازی مجموعه کارهای جدیدشان انجام شد، او به نکته جالبی اشاره کرد.

جواهرات لوکس 2018

کیفیت جواهرات چه تاثیری در مد و شخصیت مشتری دارد؟

او در پاسخ به سوال ما در رابطه با کیفیت جواهرات دست ساز گفت که:

جواهرات نفیس همچنان از عصر و مد زمان خود جلوتر هستند. گری اینگرام

وی همچنین اضافه کرد: «این جمله را به این دلیل می گویم که جواهرات ما برای مشتری هایمان معنایی خاص و بیش از تنها یک جواهر دارند. ما فقط جواهراتی را می فروشیم که واقعی هستند. الماس بسیار واقعی، طلای خالص و سنگهای واقعی. بنابراین در بیشتر مواقع محصولاتمان به عنوان یک هدیه عاشقانه و برای هدیه دادن به عشق مقابل خریداری می شوند.

آخرین مد انگشتر مروارید

جدا از لوکس و اشرافی بودن این محصولات و اینکه هدیه دادن آنها نشان دهنده شخصیت و سلیقه خاص شماست، این جواهرات حس واقعی عشق و ارزشمندی را به شما القا می کنند و این معنی و زیبایی واقعی جواهراتی است که هرگز تاریخ انقضا ندارند.
کمپانی Diamondstore «فروشگاه الماس» انگستان، محصولاتی را ارائه می دهد که به بهترین شکل ممکن به شما نشان می دهد که جواهرات چگونه می توانند نشان دهنده و معرف تاریخچه شخصی یک نفر باشد. تخصص در ساخت و تراش الماس های دست ساز و قطعات سنگ های قیمتی که در مراسم نامزدی های فاخر استفاده می شوند، حلقه های ازدواج، جواهرات جشن های عروسی، دستبندهای الماس نشان، حلقه های جاودانگی و سنگ های قیمتی نفیس …

مهم ترین خواسته مد جواهرات چه موضوعی است

«اینگرام» می گوید: «اگر بخواهیم که صرفأ درباره مد جواهرات صحبت کنیم، در حال حاضر مهم ترین بحث درباره جواهرات ساخت آنها از طریق ترکیب قطعات در کنار هم و به شکلی است که خودتان می خواهید. در واقع موضوع اصلی، طراحی های خیلی خاص نیست. زیرا که ما خودمان تنوع بسیار زیادی را در کارهایمان ارائه می دهیم.

مسئله اصلی این است که این محصولات به راحتی قابل استفاده باشند و مهم تر از همه اینکه بتوان قطعات مختلف را در یک محصول و در کنار هم به کار برد. با در نظر گرفتن موارد فوق، در حال حاضر بسیاری از محصولات در مجموعه مدل های جدید نمایندگان فروش اینترنتی وجود دارند. حلقه های چندتایی متصل به هم با ترکیبی از سنگها و تناژ رنگ زرد، سفید و طلایی مایل به سرخ و یا الماس هایی با کنتراست رنگی سیاه و سفید. همچنین النگوهای ظریف و دستبندهایی با عیار بالا و به صورت چندلایه، با بافت و رنگهای خاص و خلاقانه، مانند یاقوت کبود صورتی بر روی پایه طلای مایل به سرخ. ‘

جواهرات مد زنانه

اینگرام همچنین می گوید: «می توانید برای زیبایی هر چه بیشتر در یک دست، جواهری ظریف و سبک را به راحتی با یک لباس مشکی کوتاه و یا یک لباس جین ست کنید. پس از آن می رسیم به قطعاتی که از گذشته به شما به ارث رسیده اند. قطعاتی همچون حلقه های نامزدی، بند و زنجیرهای ازدواج و جواهراتی که در مراسم سالگرد ازدواج دریافت کرده اید و شما می توانید تا آخر عمر از آنها استفاده کرده و سپس آنها را به فرزندان خود هدیه دهید.

به همین دلیل است که vintage همچنان از محبوبیت زیادی برخوردار است. طلای سرخ، که دوران اوج استفاده از آن به بیش از ۱۰۰ سال پیش بازمی گردد، کلیدهای جادویی و سحرآمیز، روبان، گره ها و نقوش طبیعت همچنان در بازار مد جای دارند، زیرا که آنها هرگز تاریخ انقضا ندارند. در حقیقت، آنها هرگز از صحنه مد خارج نشده و نخواهند شد.

حلقه های نامزدی هم در دنیای مد جواهرات جایگاهی دارند؟

اینگرام با قاطعیت می گوید که: «هاله یا حلقه نور در سال 2018 همچنان در اوج است و البته باز هم مدل vintage. الماس هاله در کنار سنگهای تزئینی و تاثیرات هنر دکو در حلقه های نامزدی سال های زیادی است که در اوج قرار دارند و به نظر می رسد که این روند رو به رشد همچنان ادامه خواهد داشت.

حلقه نگین الماس طرح جدید

او همچنین اضافه کرد که «در حال حاضر مردم بیشتر روبه خرید جواهرات آورده اند که این امر باعث خارج شدن ما از رکود بازار شده است امسال حدود 14 درصد رشد در فروش گوشواره های الماس نیم قیراتی نسبت به اندازه های کوچک تر آن در سال گذشته داشته ایم.
اگر بخواهیم درباره گوشواره ها و مد آنها در سال 2019 صحبت کنیم باید بگوییم که فقط یک جفت گوشواره حلقه ای. در حال حاضر این گوشواره های حلقه ای از بهترین ها هستند. برای اثبات این مطلب کافی است که بگویم ما امسال حدود ۶۰ درصد بیشتر از گذشته گوشواره های حلقه ای با طراحی های جدید از الماس و طلای سرخ فروخته ایم.

پیشبینی شما درباره مد جواهرات 2019 چیست؟

انگشتر الماساینگرام در پایان مصاحبه و به عنوان نتیجه گیری می گوید: جالب ترین و مهیج ترین خبر درباره مد جواهرات ۲۰۱۹، این است که مردم جديدا جواهرات را بسیار راحت تر از گذشته و خارج از مراسم های رسمی استفاده می کنند. رمز موفقیت در حال حاضر سرمایه گذاری در ساخت قطعاتی مثل دستبند تنیس به مناسبت تولد 40 سالگی یک بازیکن تنیس حلقه جاودانگی به مناسبت مراسم سالگرد است. اما نکته این است که شما از ساخت چنین قطعاتی نترسید.

در حال حاضر یک حلقه الماس ساده، محصولی کاملا عادی و سنتی به حساب می آید. پس سعی کنید برای هر انگشت از یک حلقه متفاوت تر و همچنین از النگوها و گردنبندهای جدید چند لایه ای استفاده کنید. به جواهرات خود اجازه دهید تا نشانگر شخصیت خاص و متفاوت شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *